Siostra Julii Wieniawy "zagroziła" Prokopowi. Jej reakcja wprawiła Wellman w osłupienie

W ostatnim wydaniu "Dzień dobry TVN" gościła Alicja Wieniawa-Narkiewicz, siostra Julii Wieniawy. Odcinek prowadził akurat Marcin Prokop, który razem z aktorką spotkał się na planie "Mam talent!".

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej obiecujących polskich aktorek młodego pokolenia. Lista ról na jej koncie cały czas wzrasta, ale przed aktorką stoją też zupełnie nowe wyzwania. Próbowała już swoich sił w muzyce, a teraz przyszła pora na pracę w telewizji. Niedługo po raz pierwszy zasiądzie w fotelu jurora w "Mam talent!". Razem z nią występy uczestników oceniać będzie Agnieszka Chylińska oraz Marcin Prokop, który wcześniej był prowadzącym programu. W ostatnim odcinku "Dzień dobry TVN", gdzie prezenterem jest właśnie dziennikarz, gościła Alicja Wieniawa-Narkiewicz. Nic więc dziwnego, że w pewnym momencie pojawił się właśnie temat talent show. 

Zobacz wideo Julia Wieniawa mówi o hejcie ze strony kobiet

"Dzień dobry TVN". Alicja Wieniawa-Narkiewicz z nietypowym gestem do Marcina Prokopa

W niedzielnym wydaniu "Dzień dobry TVN" z 26 listopada zagościła m.in. Alicja Wieniawa-Narkiewicz oraz kilkoro innych gwiazd młodego pokolenia. Tematem rozmowy było właśnie to, jak odnajdują się w skomplikowanym świecie aktorstwa i show-biznesu. Siostra Julii Wieniawy zdradziła na przykład, że ponieważ wychowywała się w artystycznej rodzinie, bardzo szybko się odnalazła przed kamerą. Zresztą ten fakt wpłynął bezpośrednio na wybór zawodu. 

Choć dalsza część rozmowy dotyczyła ich doświadczeń i odczuć wobec bycia aktorem lub aktorką, to na koniec Marcin Prokop zwrócił się bezpośrednio do Wieniawy. - A już jutro, Alicjo, z twoją siostrą usiądę razem przy jurorskim stole w "Mam talent" - rzucił. Jednak reakcja siostry jurorki "Mam talent!" zaskoczyła chyba wszystkich obecnych w studio. 

No właśnie, więc będę patrzeć... - zagroziła żartobliwie, pokazując palcami najpierw na swoje oczy, a później na Prokopa.

Młodzi aktorzy w 'Dzień dobry TVN'Młodzi aktorzy w 'Dzień dobry TVN' screen tvn player

Wellman zaskoczona słowami siostry Wieniawy. Reakcja Prokopa też niezła

Ze wszystkich najbardziej zszokowana była chyba Dorota Wellman, która nie spodziewała się takiego zachowania ze strony młodej aktorki. - Ułaaaa, panie... - powiedziała. Marcin Prokop nie pozostawał jednak dłużny gościni swojego programu i postanowił odpowiedzieć mocną ripostą. - Pogadamy sobie z nią o tobie. Bądź przygotowana - rzucił. Wieniawa wyglądała na dość przerażoną tą wizja. - O Boże - mruknęła. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.