Joanna Przetakiewicz chciała przerobić basen na garderobę. "Moje ciuchy na to zasługują"

Joanna Przetakiewicz wpadła na pomysł, koronujący jej zamiłowanie do ubrań. Miłośniczka luksusu była skłonna zrezygnować z basenu na rzecz innego pomieszczenia.

Agata Młynarska od niedawna prowadzi na TVN Style format "Stylowe taxi Agaty". Występuje w nim w roli kierowczyni taksówki, rozmawiającej z przyjaciółmi lubianych gwiazd. - Agata będzie zapraszała do swojej taksówki bliskich i przyjaciół gwiazdy, którzy będą o niej opowiadać. A gwiazda będzie jechała za nimi kolejnym samochodem, słuchała rozmowy i potem nastąpi konfrontacja - tłumaczył ideę formatu Przemysław Kwiatkowski, szef TVN Style. W jednym z odcinków gościem była Joanna Przetakiewicz. Miłośniczka podróży helikopterem pokusiła się przed kamerami na szczere wyznanie. 

Zobacz wideo Tyle zarabia Radosław Liszewski

Joanna Przetakiewicz chciała przerobić basen na garderobę. "Moje ciuchy na to zasługują"

Joanna Przetakiewicz wyznała Agacie Młynarskiej, że ze względu na uwielbienie do ubrań rozważała zrezygnować z basenu na rzecz nowej garderoby. - Kocham ciuchy. Nawet myślałam, zupełnie poważnie, żeby nasz basen przerobić na garderobę, bo moje ciuchy sobie po prostu na to zasługują - zdradziła w programie "Stylowe taxi Agaty". Jej przyjaciółka dopowiedziała z kolei, że na ubrania Joanna Przetakiewicz potrzebuje funduszy "bez limitu". 

 

Joanna Przetakiewicz już wie, co założy na Sylwestra. Nie będzie to nowa sukienka

Joanna Przetakiewicz przez wielu uważana jest za ikonę stylu. Bizneswoman ma swoją markę ubrań i często wypowiada się na tematy związane z modą. Niedawno zdradziła w rozmowie z Plotkiem, że ma już określony plan co do swojej tegorocznej sylwestrowej kreacji. Na tak ważne "wyjście" znana projektantka zdecyduje się na sukienkę, w której już pokazywała się wcześniej publicznie. "W tym roku wybieram na Sylwestra stylizację, którą nosiłam już wcześniej nie raz. Lubię amortyzować i cieszyć się pięknymi rzeczami jak najdłużej. Kocham vintage. Czasami można rzeczy trochę poprzerabiać, dając im drugie życie i kolejną odsłonę" - doprecyzowała Joanna Przetakiewicz. Czyżby stawiając na sukienkę vintage, chciała nieco podreperować swój wizerunek entuzjastki ekologii? Przypominamy, że niedawno wybrała się na panel o ekologicznej modzie... helikopterem.

Joanna Przetakiewicz chciała przerobić basen na garderobęJoanna Przetakiewicz chciała przerobić basen na garderobę fot. TVN Style

Joanna Przetakiewicz chciała przerobić basen na garderobęJoanna Przetakiewicz chciała przerobić basen na garderobę fot. TVN Style

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.