Daniel Martyniuk wziął drugi ślub. Suknia panny młodej tandetna? Ekspert nie ma wątpliwości [PLOTEK EXCLUSIVE]

Daniel Martyniuk i jego była dziewczyna stanęli na ślubnym kobiercu. Jak prezentowała się Faustyna w sukni ślubnej? Kreację ocenił stylista Michał Musiał.

Daniel Martyniuk ma za sobą jedno huczne wesele, które miało kosztować około miliona złotych. Para szybko doczekała się córki Laury. Niestety, tuż po ślubie zaczęły się pierwsze problemy. Syn Zenka  Martyniuka miał między innymi nie wpuścić Eweliny do domu. Z kolei Danuta Martyniuk swojego czasu twierdziła, że synowa "chciała na kasę się załapać", a dalej poleciały inwektywy. Wygląda jednak na to, że krnąbrny syn "króla disco polo" ułożył sobie życie na nowo. 23 października 2023 roku wziął na Bali ślub z Faustyną Jamiołkowską - swoją byłą dziewczyną, z którą spotykał się jeszcze przed pierwszym ślubem. O ceremonii pisaliśmy TUTAJ. Teraz poprosiliśmy eksperta - stylistę Michała Musiała, by skomentował kreację panny młodej.

Zobacz wideo Zenon Martyniuk szczerze o synu. "Gazety mają prawo pisać. Trochę jest prawdy i trochę nie". Opowiedział też o wnuczce

Daniel Martyniuk wziął drugi ślub. Jak prezentowała się suknia panny młodej? Stylista ocenia

Faustyna Jamiołkowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z ceremonii. Widać na nich, na jaką suknię ślubną się zdecydowała. Okazuje się, że wybranka serca Daniela Martyniuka postawiła na dość odważny krój. Nie brakuje trenu, odsłoniętych pleców, błyszczących i mieniących się elementów  oraz długiego welonu. Brzmi jak przepych i tandeta? Okazuje się, że niekoniecznie. Stylista Michał Musiał był pod wrażeniem kreacji żony Daniela Martyniuka. 

Panna młoda postawiła na stosunkowo skromną, lecz misternie zdobioną suknię. O ile dół nie zwraca na siebie uwagi, to góra robi robotę. Odważnie odsłonięte plecy pięknie równoważą całość i wpisują się w aktualne trendy - usłyszeliśmy.

Drugi ślub Daniela Martyniuka. Fryzura panny młodej zasługuje na uwagę

Michał Musiał skomentował także fryzurę panny młodej. Ta również w oczach specjalisty zasługuje na pochwałę. - Fryzura w stylu boho świetnie podkreśliła charakter stylizacji. Nie było sztucznie i tandetnie. Całość wyglądała elegancko i romantycznie. Kreacja kobiety była dopracowana do perfekcji - świadczy o tym chociażby doskonale dopasowana spinka i makijaż - powiedział Plotkowi. A jak wam podoba się suknia panny młodej? W naszej galerii, w górnej części artykułu, znajdziecie zdjęcia z ceremonii. Widać na nich, że Daniel Martyniuk dał popis swoich wokalnych możliwości. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.