Zenek Martyniuk ubolewa na łamach tabloidu, że syn zbyt szybko wziął ślub. "Tak naprawdę się nie znali"

Już nie długo Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska spotkają się w sądzie, aby zakończyć swoje małżeństwo. Zenek Martyniuk jest niepocieszony i wypowiedział się na temat związku syna.

Zenek Martyniuk sporo zapłacił za huczne wesele jedynego syna. Daniel Martyniuk i jego wybranka, 19-letnia Ewelina Golczyńska stanęli na ślubnym kobiercu 6 października 2018 roku. Para doczekała się córeczki Laury, ale związek nie przetrwał próby czasu. Zaledwie kilka miesięcy po ślubie zaczęły się pojawiać pierwsze problemy, syn Zenka miał nie wpuścić małżonki do mieszkania, a później zaczął zarzucać jej, że wrobiła go w dziecko. Później pojawiły się informacje, że Daniel chce się rozwieść z Eweliną. Już wkrótce rozpocznie się sprawa rozwodowa, a król disco-polo wypowiedział się na temat małżeństwa syna. 

ZOBACZ: Tak wyglądało wesele syna Martyniuka. Zaśpiewał nie tylko tata, ale też inny znany discopolowiec. Nic dziwnego, że kosztowało milion!

Zenek Martyniuk o ślubie syna

Król disco-polo miał nadzieję, że jego jedyny syn stworzy trwały związek, taki jak on ze swoją żoną Danutą. Niestety, związek Daniela i Eweliny nie przetrwał, a syn Zenka już spotyka się ze swoją byłą dziewczyną. Muzyk stwierdził, że para zbyt szybko zdecydowała się na ślub. 

Jedyne, co mogę przyznać, to rzeczywiście, że młodzi wzięli ten ślub trochę za szybko. Tak naprawdę się nie znali. Mogli pomieszkać trochę ze sobą, dotrzeć się, sprawdzić w roli rodziców, a potem podjąć decyzję, czy chcą iść razem przez życie. Pospieszyli się, a teraz jest jak jest… - powiedział Zenek Martyniuk w rozmowie z "Super Expressem".

Ewelina podczas ślubu już była w ciąży i to popchnęło parę do zawarcia związku małżeńskiego. Martyniuk stwierdził, że nie powinni się spieszyć z ożenkiem. Występuje na weselach i widzi, że nie wszystkie pary spieszą się ze ślubem. Widuje dzieci młodej pary na imprezach. 

Często gram na weselach, gdzie na przyjęciu bawią się kilkuletnie dzieci pary młodej. To normalne i żaden wstyd - skintował król disco polo.

Do mediów wciąż trafiały szokujące doniesienia na temat relacji Daniela i Eweliny. Zenek nie popierał zachowania syna i stawał w obronie synowej. Nie chciał stracić kontaktu z wnuczką. 

ZOBACZ TEŻ: Zenek Martyniuk stanął po stronie synowej. "Nie obraziłby się, gdyby ułożyła sobie życie z jakimś normalnym mężczyzną"

Zobacz wideo Zenon Martyniuk szczerze o synu. "Gazety mają prawo pisać. Trochę jest prawdy i trochę nie". Opowiedział też o wnuczce
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.