Dziewczyna Daniela Martyniuka wróciła na Instagram w wersji glamour. Mocny makijaż i cekinowa sukienka

Faustyna, dziewczyna Daniela Martyniuka, od września stroniła od publikacji w mediach społecznościowych. Jej fani z pewnością się zgodzą, że warto było czekać. Blondynka wygląda olśniewająco.

Życie prywatne Daniela Martyniuka jest wyjątkowo burzliwe. Po wielu kłótniach, rozstaniach, powrotach, a w końcu interwencji policji, syn króla disco polo postanowił się rozwieść z żoną Eweliną. Zwaśnieni małżonkowie prowadzili długą i zaciętą medialną batalię, która mocno odcisnęła się na opinii całej rodziny. W konflikt zaangażowała się też Danuta Martyniuk. Szczególnie głośno było na temat pierścionka, który Daniel podarował ukochanej na początku związku. Była teściowa zażądała zwrotu rodzinnej pamiątki od Golczyńskiej. Mało tego, domagała się także wózka za ponad dziesięć tysięcy złotych, który kupiła dla córki Daniela i Eweliny.

ZOBACZ TEŻ: Ewelina Golczyńska nie wytrzymała. Założy sprawę w sądzie przeciwko Martyniukom? "Będę zawsze walczyć o dobre imię"

Zobacz wideo Daniel Martyniuk do Rafała Collinsa: Walczę tylko w federacji jedynej, słusznej i prawdziwej

Po rozwodzie Daniel Martyniuk nie cierpiał długo w samotności. Wrócił do byłej dziewczyny, z którą spotykał się na chwilę przed ślubem z byłą żoną. Na początku września wypłynęło nagranie, które może stanowić dowód, że tych dwoje miało się ku sobie już wtedy.

CZYTAJ TEŻ: Daniel Martyniuk kontra Ewelina. A kim w tym wszystkim jest Faustyna? Poniżał ją w sieci, a teraz znowu się spotykają

Faustyna wróciła na Instagram. Dziewczyna Daniela Martyniuka zachwyca w nowym wydaniu

Kiedy wzrosło zainteresowanie mediów nowym związkiem syna króla disco polo z eksdziewczyną, Faustyna podjęła decyzję o wyciszeniu działalności w sieci. Na jej profilu na Instagramie próżno było szukać nowych zdjęć. Aż do teraz. 

Faustyna Jamiółkowska kilka dni temu opublikowała pierwsze zdjęcie po trzech miesiącach milczenia. Uwagę przykuwa jej mocny makijaż, który podkreślił jej oczy i błyszcząca, cekinowa sukienka z głębokim dekoltem. W poście nie pojawił się żaden opis.

Zobaczcie zdjęcie. Podoba Wam się Faustyna w takim wydaniu? 

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.