Daniel Martyniuk kontra Ewelina. A kim w tym wszystkim jest Faustyna? Poniżał ją w sieci, a teraz znowu się spotykają

Daniel Martyniuk kilka dni temu był widziany z Faustyną. To jego była partnerka, z którą był związany dwa lata temu. Czy rozwód z Eweliną, który miał miejsce na początku tygodnia, sprawi, że dawny związek odbuduje się na nowo?

Daniel Martyniuk ma za sobą trzy poważne związki. O relacji z - byłą już żoną - Eweliną wciąż jest głośno za sprawą rozwodu, który miał miejsce w poniedziałek. Warto jednak przypomnieć inną, równie poważną relację Martyniuka, o której najwyraźniej ciężko chłopakowi zapomnieć. 

Zobacz wideo Danuta Martyniuk o zazdrości w związku. Jak reaguje na fanki Zenka?

Kim jest Faustyna - była dziewczyna Daniela Martyniuka?

W 2017 roku miał się odbyć ślub Daniela Martyniuka z Anią, farmaceutką z Elbląga. Jednak na początku roku Daniel zerwał zaręczyny i związał się z nową dziewczyną. - Faustyną Jamiołkowską z Sierpca. Dziewczyna jest po studiach prawniczych i pracuje w Białymstoku w Europejskim Stowarzyszeniu Studentów Prawa. 

Wiadomo jednak, że sielanka pary nie trwała długo, bowiem jeszcze w tym samym roku Daniel poznał Ewelinę Golczyńską, czyli obecną ex-żonę. Dziewczyna wyszła za Daniela w 2018 roku, jednak kilka dni temu - 21 września oficjalnie przestali być małżeństwem.

Zobacz też: Daniel Martyniuk po rozwodzie. Kim jest jego była żona? To "polska Paris Hilton", a jej rodzice mają majątek wart 16 mln

Faustyna powróciła do życia Daniela Martyniuka

Małżeński epizod z Eweliną Golczyńską jest już przeszłością, jednak na horyzoncie pojawiła się znowu Faustyna. Nie było wiadomo, jak układają się losy tej znajomości. Ale na początku września tego roku Daniel Martyniuk opublikował na swoim InstaStory wpis, z którego wynikało, że Faustyna rzekomo włamała się na konto chłopaka i usunęła wideo, na którym on obrażał jej rodzinę. Syn gwiazdy disco polo Zenka Martyniuka zareagował na to w wulgarny sposób:

 
"Włamała mi się na konto i skasowała filmik, ciekawy jest kto ją opłacił. Dziewczyna aspiruje na panią prokurator. Jakby ktoś się nudził to 200 złotych i robi wszystko" - napisał wkurzony Daniel

Faustyna i Daniel Martyniuk - tajne spotkanie

Z kolei w sierpniu w mediach pojawiła się informacja, że Daniel zażegnał konflikt z Faustyną, ponieważ para była widziana razem w mieszkaniu dziewczyny. Jak podaje Superexpress swój udział w potajemnym spotkaniu miała także mama Daniela - Danuta Martyniuk. Zawiozła syna na randkę z Faustyną, u której chłopak miał spędzić noc. 

Rozwodowa saga Daniela Martyniuka zdaje się nie mieć końca.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.