Przyjęcie za milion! Tak bawiono się na weselu i poprawinach syna Zenona Martyniuka

Ostatni weekend był świętem w rodzinie Martyniuków. Daniel, syn króla disco-polo, wziął ślub z Eweliną Golczyńską. Dwudniowe przyjęcie, na którym bawiło się 250 gości odbyło się w restauracji Lipowy Most. Jak to na weselu, nie brakowało tańców, muzyki na żywo i zabaw.
Weselna syna Zenka Martyniuka Weselna syna Zenka Martyniuka Newspix / CIECIER

Drogie wesele

O weselu Daniela Martyniuka i Eweliny Golczyńskiej mówiono od tygodni. Według wyliczeń jednego z tabloidów, król disco-polo zapłacił za dwudniowe przyjęcie milion złotych. Tyle miały kosztować stroje nowożeńców, wynajem sali, catering i oczywiście prezent ślubny. Cena niemała, ale Zenka z pewnością na to stać. Poza tym Daniel to jego jedyny syn - taka okazja już się nie powtórzy.

TOBIASZ_MARTYNIUK_033.jpg TOBIASZ_MARTYNIUK_033.jpg Newspix/CIECIER

Dziecko

Jeszcze nie opadły emocje po ślubie, a już niebawem w rodzinie kolejne święto - narodziny dziecka. Tak przynajmniej twierdzi 'Super Express'. Według informatora, Zenek Martyniuk zostanie dziadkiem już w lutym. Znana jest już ponoć płeć i imię dziecka. Zosia ma przyjść na świat w lutym.

Wesele syna Martyniuka Wesele syna Martyniuka Newspix/CIECIER

Miłość i szczęście

Rodzice pana młodego nie kryli radości i wzruszenia. Całą noc zachowywali się jak zakochani nastolatkowie - nie szczędzili sobie czułości, a Zenek nie odstępował swojej żony na krok. Trzeba przyznać, że Danuta Martyniuk wyglądała w swojej kreacji jak milion dolarów.

Wesele syna Martyniuka Wesele syna Martyniuka Newspix/CIECIER

Zastawa

Na weselnych stołach królowała kuchnia włoska i polska dziczyzna. Nie zabrakło też kąciku ze deserami, a tam... duży wybór ciast, słodyczy i owoców.

Wesele syna Martyniuka Wesele syna Martyniuka Pixnews/CIECIER

Koncert

Na weselu nie mogło zabraknąć występu ojca pana młodego.

Poprawiny zaślubin Daniela Martyniuka i Eweliny Golczyńskiej Poprawiny zaślubin Daniela Martyniuka i Eweliny Golczyńskiej Screen / Facebook / GREEN STAR MUSIC

Poprawiny

Poprawiny zaślubin okazały się być tak samo huczne jak wesele. Para młoda i ich goście mieli okazję zagrać w 'Jaka to melodia?'. Jak im poszło? Zobaczcie sami:

Wesele syna Martyniuka Wesele syna Martyniuka Pixnews/CIECIER

Prezent

Państwo młodzi dostali od rodziców Daniela mercedesa wartego 450 tysięcy złotych.

Ślub syna Martyniuka Ślub syna Martyniuka Plotek Exclusive

Ślub

Warto wspomnieć, że ceremonia ślubna Daniela Martyniuka i jego wybranki, Eweliny Golczyńskiej, odbyła się 6 października w kościele Świętego Krzyża w Grabówce na Podlasiu.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.