Danuta Martyniuk komentuje ślub Daniela. Nie została zaproszona. "Nic nie wiem"

Daniel Martyniuk wziął ślub na Bali. Jego żoną została Faustyna. Danuta Martyniuk nie zjawiła się na miejscu? Okazuje się, że nawet nie wiedziała o uroczystości.

Danuta Martyniuk i Zenek Martyniuk mają jedynego syna. Daniel Martyniuk dostarcza im wielu problemów, lecz zwłaszcza matka okazuje mu swoje wsparcie. Jedynak króla disco polo właśnie wziął ślub ze swoją ukochaną Faustyną. Jak się okazuje, rodzice nie zjawili się na uroczystości. Dlaczego?

Zobacz wideo Danuta Martyniuk zdradza, na co wydaje pieniądze

Daniel Martyniuk nie zaprosił Danuty Martyniuk i Zenka Martyniuka na ślub

Informacją o ślubie zakochani podzielili się na Instagramie 23 października. Jak wynika ze zdjęć, nie zwlekali z upublicznieniem informacji ani nie zamierzali jej ukrywać przed światem, bo ceremonia odbyła się tego samego dnia. Mimo to ślub Daniela Martyniuka okazał się niespodzianką dla jego rodziców, co wyjawiła matka pana młodego w rozmowie z Pudelkiem. Wygląda na to, że syn króla disco polo nie tylko nie zaprosił rodziców na uroczystość, ale też nie poinformował ich o matrymonialnych planach. Komentując sprawę, Danuta Martyniuk nie ukrywała bowiem zaskoczenia.

Ale jakiego ślubu? Ja nic nie wiem - odparła.

Relacja Daniela Martyniuka z Faustyną Jamiołkowską jest, delikatnie mówiąc, dość skomplikowana. Para spotykała się kilka lat temu, jednak Martyniuk po pewnym czasie związał się z inną kobietą, z którą doczekał się córki. To z nią pierwszy raz stanął na ślubnym kobiercu, a o Faustynie wypowiadał się publicznie w niepochlebny sposób. Pierwsze małżeństwo Daniela Martyniuka nie przetrwał jednak próby czasu. Ostatecznie on i Faustyna do siebie wrócili. Syn króla disco polo oświadczył się wybrance w ubiegłym roku. O tym, że Daniel Martyniuk i jego narzeczona bawią się na Bali, wiadomo było z mediów społecznościowych już nieco wcześniej. Do ostatniego momentu utrzymali jednak w tajemnicy fakt, że zamierzają się tam pobrać. Państwo młodzi podzielili się na Instagramie dość obszerną fotorelacją z wydarzenia, jednak ze zdjęć trudno wywnioskować, czy ten szczególny dzień spędzili tylko we dwójkę. Na fotografiach nie widać co prawda gości, ale Daniel i Faustyna zainwestowali w sporych rozmiarów tort i dekoracje mogące wskazywać na to, że jednak planowali huczną imprezę. Więcej o ślubie pary przeczytacie w tym artykule.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.