Katarzyna Bosacka cierpiała po odejściu męża. Oszuści wykorzystali jej stan

Katarzyna Bosacka ma za sobą trudny czas. Gorsze chwile prezenterki zostały perfidnie wykorzystane przez oszustów. Gwiazda ostrzegła fanów. Zapowiedziała podjęcie kroków prawnych.

Katarzyna Bosacka od lat uświadamia Polki i Polaków na temat zdrowego jedzenia. Prezenterka telewizyjna często pokazuje produkty, których powinniśmy używać oraz ostrzega przed tymi, których powinniśmy unikać. Zdobytą wiedzą dzieli się nie tylko w telewizji, ale również za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ostatnio celebrytka przechodziła przez ciężki okres życiowy. Jej wieloletnie małżeństwo się rozpadło. W efekcie tych perturbacji Katarzyna Bosacka sporo schudła. Teraz spotkała ją kolejna nieprzyjemność. Padła ofiarą oszustwa. 

Zobacz wideo Bosacka skrytykowała Lewandowskiego za udział w reklamie. Teraz to komentuje. Mówi też o Annie

Katarzyna Bosacka sporo schudła. Wszystko przez stres 

Kilka miesięcy temu życie Katarzyny Bosackiej legło w gruzach. Jej mąż Marcin Bosacki zdecydował się zostawić rodzinę dla młodszej partnerki. Prezenterka była tak zdruzgotana, że na jakiś czas zniknęła z mediów. Dopiero niedawno przerwała milczenie - Staram się na tym skupiać i nie myśleć o negatywnych rzeczach, ale wiadomo, że rozstanie i rozwód to jest jedno z najbardziej traumatycznych przeżyć w życiu człowieka - powiedziała w rozmowie z "Faktem". Stres i negatywne emocje odbiły się na zdrowiu Bosackiej. Celebrytka utraciła na wadze ponad kilkanaście kilogramów - Mój wygląd i nastrój pewnie są efektem stresu. Staram się być bardzo dzielna. Oczywiście, wiem, że dam radę i idę do przodu. (...) Schudłam 14 kilo w niecałe trzy miesiące. Ale nic na to nie poradzę, tak reaguje mój organizm na stres. Nie ma co tutaj ukrywać - dodała w tej samej rozmowie. 

Katarzyna Bosacka padła ofiarą oszustów. Zaapelowała do fanów 

Raptowne schudnięcie Katarzyny Bosackiej postanowili wykorzystać internetowi oszuści. W sieci zaczęły pojawiać się reklamy suplementów diety z jej wizerunkiem. Celebrytka natychmiast zareagowała i ostrzegła swoich fanów. Przekazała, że podjęła już kroki prawne. "Ostatnio dostaję od was coraz więcej wiadomości, że bardzo schudłam. Rzeczywiście w trzy miesiące minus 15 kilo. Jednocześnie chciałam wam przekazać, że nie reklamuję żadnych suplementów diety, a jedynym powodem mojego schudnięcia był stres. Nie wszyscy wiecie, że mój wizerunek został bezprawnie wykorzystany do reklamy różnych diet i suplementów diety. Sprawą zajmują się prawnicy" - napisała na Facebooku

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.