Jasnowidz Jackowski przedstawił niepokojącą wizję. "Wydaje się niedorzeczne"

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przychodzi z kolejnymi przepowiedniami. Tym razem postanowił zająć się polskimi politykami. Czego mamy się spodziewać?

Krzysztof Jackowski od wielu lat zajmuje się przewidywaniem przyszłości. Jasnowidz aktywnie działa na kanale na Youtube, gdzie dzieli się swoimi przemyśleniami na temat najbliższej przyszłości. Zyskał także szerokie grono odbiorców. Praktyki Jackowskiego spotkały się jednak z ogromną krytyką. Pomimo kontrowersji, jasnowidz nie zawiesza swojej działalności. W ostatnim czasie wziął pod lupę polskich polityków. Twierdzi, że rząd ma coś do ukrycia.

Zobacz wideo Andziaks o wizytach u jasnowidza. Przewidział „Azja Express"?

Jasnowidz Jackowski podzielił się kolejną przepowiednią. Tym razem chodzi o polityków

Krzysztof Jackowski początkowo skupił się na Mateuszu Morawieckim. Z premierem skojarzyły mu się słowa "skłócony rząd nie może spokojnie działać". Podkreślił, że może chodzić o politykę międzynarodową. "Zaznaczam, że to nie musi być prawda, że polski rząd dowiedział się, iż Ameryka albo zrezygnowała z jakichś zamiarów wsparcia Polski, gdyby coś się miało dziać albo rząd widzi to już. (...) Czuje się trochę wykorzystany - wyznał jasnowidz w jednym z filmików

 

Jackowski poruszył także tematy protestów. Wyznał, że jedna z jego przepowiedni ma w sobie ogromne zgromadzenie obywateli. Dodał, że tę scenę zauważył już któryś raz. "Wydaje się niedorzeczne. W Warszawie, okolice Stadionu Narodowego, jest duże zgromadzenie ludzi. To są ludzie, którzy o coś protestują albo jest duży wiec. Nie znam kontekstu" - podkreślił Jackowski. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

Czy rząd coś ukrywa? Jackowski twierdzi, że tak. Ostatnio stwierdził, że Kaczyński będzie odwoływał polityków

W ostatnim etapie przepowiedni na temat polskich polityków, jasnowidz z Człuchowa skupił się na Jarosławie Kaczyńskim. Wyznał, że być może potrzebne będą cięcia finansowe. Nie wyklucza także, że wskutek różnych problemów, część polityków pożegna się z posadą. "Premier i pan Kaczyński męczą się z problemem finansów państwa. Wiedzą coś więcej. (...) Będzie to polityka pewnych sprzeciwów międzynarodowych. Polska będzie chciała być zauważona. W moim poczuciu jest to za późno. (...) Ten rząd największe, co skrywa jako problem, to polityka finansów naszego państwa" - wyznał bez wahania jasnowidz. Co sądzicie o przepowiedniach Krzysztofa Jackowskiego? ZOBACZ TEŻ: Krzysztof Jackowski o UFO. Wierzy, że kosmici są wśród nas. "Obca cywilizacja nas obserwuje"

Więcej o: