Krzysztof Jackowski o UFO. Wierzy, że kosmici są wśród nas. "Obca cywilizacja nas obserwuje"

Krzysztof Jackowski w najnowszym filmie odniósł się do ostatnich doniesień ze Stanów Zjednoczonych na temat istnienia życia pozaziemskiego. Jasnowidz wprost powiedział, czy wierzy w UFO.

Krzysztof Jackowski jest jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Wizjoner wielokrotnie pomagał przy najgłośniejszych sprawach kryminalnych. Jest również prawdziwą gwiazdą internetu. Jego kanał na Youtubie subskrybuje już prawie 300 tysięcy osób, a ta liczba cały czas rośnie. Coraz chętniej też podejmuje się innej tematyki niż przewidywanie przyszłości. Ostatnio zamieścił filmik, w którym poruszył emocjonującą ostatnio kwestię możliwości istnienia życia pozaziemskiego

Zobacz wideo Rzecznik prasowy Białego Domu o UFO: Chciałam się upewnić, że poinformujemy o tej sprawie bezpośrednio z Białego Domu

Krzysztof Jackowski wierzy w UFO? Odpowiada: nie jesteśmy sami w kosmosie...

Nie milkną echa po ostatnich wydarzeniach z amerykańskiego Kongresu. Generał wyznał na przesłuchaniu, że Pentagon od wielu lat ma świadomość istnienia UFO, a w dodatku pozyskuje z niego technologię. Ma być w posiadaniu zarówno wraku statku, jak i szczątków jego załogi. Ile w tym prawdy? Może nigdy się nie dowiemy. Jednak sprawa dotarła do Polski, a głos zaczęły zabierać różne środowiska. Wypowiedział się nawet Krzysztof Jackowski, który postanowił ostatecznie rozwiązać kwestię tego, czy jesteśmy sami we wszechświecie.

Jasnowidz z Człuchowa już na samym początku nagrania, które zamieścił na swoim kanale, informuje, że osobiście wierzy w UFO. "Ja sam uważam, jestem przekonany logicznie, ale też czuję, że nie jesteśmy sami w kosmosie" - mówi wprost. W dodatku zaznaczył, że sam był świadkiem dziwnych zjawisk na niebie. Zna też osoby, które doświadczyły podobnych sytuacji.

Jasnowidz JackowskiJasnowidz Jackowski youtube.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Nie bez powodu to ujawnili. Jackowski sugeruje, że UFO zostanie wykorzystane do "jakichś" celów

Krzysztof Jackowski nie wierzy jednak, aby ujawnienie śladów obcej cywilizacji było całkowicie bezinteresowne ze strony Amerykanów. Twierdzi, że zostało to zrobione celowo. W ten sposób łatwiej będzie tłumaczyć społeczeństwu rzeczy, które niedługo staną się powszechnością, a mogą nie być dobrze odbierane. "To jest kwestia narracji, która ma nam wejść głowę" - tłumaczy. Jak Jackowski zareagował na UFO? Zdjęcia jasnowidza z Człuchowa znajdziecie w galerii.

Jednocześnie jasnowidz wyznał, że na Ziemi jest już "istota nieludzka". Chodzi mu o sztuczną inteligencję, która coraz prężniej się rozwija. "Autentycznie na Ziemi powstaje nieludzka istota, która będzie władała naszym dorobkiem intelektualnym, technicznym i wszelkim innym. Ale będzie nieludzka. Na pewno będzie miała możliwości własnej jaźni" - opowiada. A wy, wierzycie w UFO?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.