Paulina Krupińska pozuje bez makijażu. Na jej twarzy pojawiły się piegi

Paulina Krupińska podczas wakacji postanowiła dać odpocząć także swojej skórze. Prezenterka zrezygnowała z makijażu i pochwaliła się piegami.

Paulina Krupińska od kilku lat spełnia się jako współprowadząca "Dzień dobry TVN". Obecnie celebrytka wypoczywa na wakacjach. Razem z całą rodziną wybrała się na Majorkę. Towarzyszy jej także przyjaciółka, Izabela Połeć, z którą prezenterka wystąpiła w programie "Azja Express". Ostatnio modelka opublikowała na Instagramie fotografię, na której pozuje bez makijażu. Okazało się, że Paulina Krupińska ma naturalne piegi.

Zobacz wideo Paulina Krupińska o Dniu Kobiet i mieszkaniu w Zakopanem. "Nigdy się nie zestarzeję!"

Paulina Krupińska pozuje bez makijażu. Prezenterka pochwaliła się naturalnymi piegami

Paulina Krupińska skrupulatnie relacjonuje na Instagramie rodzinne wakacje. Podczas urlopu prezenterka korzysta ze słońca i najczęściej rezygnuje z makijażu. Ostatnio opublikowała na swoim profilu zdjęcie w wersji sauté. Modelka pochwaliła się naturalnymi piegami, które ostatnio są bardzo pożądane. Niektóre gwiazdy zdecydowały się nawet je sobie wytatuować.

Latem najlepszy jest brak makijażu i najlepsze są piegi - napisała na InstaStories.

Paulina KrupińskaPaulina Krupińska Instagram/pkrupinska

Paulina Krupińska często dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami bez makijażu. Modelka prezentuje się niezwykle promiennie i młodzieńczo w naturalnej wersji. Więcej takich fotografii znajdziecie w naszej galerii.

Córka Pauliny Krupińskiej skończyła osiem lat. Urodziny świętowała za granicą

Rodzinne wakacje Pauliny Krupińskiej połączone były ze świętowaniem urodzin córki modelki. Antonina skończyła niedawno osiem lat. Z tej okazji rodzice przygotowali dla niej kameralne przyjęcie- niespodziankę. Sebastian Karpiel-Bułecka uświetnił imprezę koncertem. "Nasza Tosieńka dzisiaj kończy osiem lat. Jest najbardziej żywą i radosną dziewczynką, jaką znamy. Nieustannie kocha brokat, cekiny, jednorożce a najbardziej koty (chciałaby przygarnąć wszystkie). Lubi śpiewać, dużo gadać i śmiać się na głos. Nigdy się nie zatrzymuje i nigdy nie bywa zmęczona. Chcemy, żeby była szczęśliwa i zawsze taka pozytywna" - napisała na Instagramie dumna mama.

Więcej o: