Awantura na koncercie Cardi B. Fan oblał ją napojem, raperka rzuciła w niego mikrofonem. Jest nagranie

Podczas koncertu w Las Vegas jeden z fanów oblał Cardi B napojem. Reakcja raperki była natychmiastowa.

Do nietypowej sytuacji doszło na plenerowym koncercie Cardi B w Drai's Beachclub w Las Vegas. W pewnym momencie jeden z widzów oblał raperkę napojem. Zszokowana gwiazda nie pozostała mu dłużna. Szybko się odegrała. Musieli interweniować ochroniarze.

Zobacz wideo J.Lo i Cardi B jako striptizerki. Pierwsze nagrania z obsadą Hustlers

Cardi B wściekła się na zachowanie fana. Rzuciła w niego mikrofonem

Cardi B to jedna z najpopularniejszych obecnie amerykańskich raperek. Laureatka nagrody Grammy zapewne na długo zapamięta swój ostatni występ w Las Vegas. Podczas koncertu fan rzucił w jej kierunku napojem z kostkami lodu. Reakcja gwiazdy była natychmiastowa. Zaskoczona Cardi B z całej siły rzuciła w widza mikrofonem. Oprócz tego wykrzyczała także całą serię przekleństw. W kierunku sprawcy wyruszyło w pogoń kilku ochroniarzy, ale nie mamy pewności, czy ktokolwiek został ujęty. Jak do tej pory w tej sprawie milczy menadżer gwiazdy. Ona sama nie wydała też żadnego oświadczenia. Nagranie ze zdarzenia już stało się wiralem w mediach społecznościowych. 

Przypadek Cardi B nie jest odosobniony. Bebe Rexha po uderzeniu telefonem miała rozciętą brew

W ostatnim czasie doszło do całej serii podobnych incydentów. Na początku lipca Harry Styles aż przykucnął po tym, jak przedmiot rzucony przez fana trafił go w oko podczas koncertu w Wiedniu. Głośno było też o przypadku Bebe Rexhy, która została zraniona podczas czerwcowego koncertu w Nowym Jorku. W trakcie jednej z piosenek wokalistka została uderzona telefonem, który rozciął jej brew. Niezbędne okazały się szwy. Sprawca został aresztowany. Postawiono mu także dwa zarzuty napaści trzeciego stopnia. 

Cardi BCardi B Fot. Twitter.com/PopBase screen

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.