Janachowska nie przejmuje się zwolnieniem Rozenek z "DDTVN". "Kiedyś jej nie było i wszyscy żyli"

Nie milką echa po roszadach w obsadzie prowadzących "Dzień dobry TVN". Do sprawy odniosła się Izabela Janachowska. Ekspertka ślubna dość chłodno oceniła sytuację.

W ostatnim czasie głośno było na temat zmian w "Dzień dobry TVN". Dowiedzieliśmy się, że z programem pożegnały się takie gwiazdy, jak Andrzej Sołtysik, Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme czy Małgorzata Rozenek-Majdan. Ta ostatnia z nich budziła najwięcej emocji - zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Wielu widzów przyznawało, że Rozenek nie pasuje do śniadaniowego formatu. Jak zmiany w TVN-ie skomentowała Izabela Janachowska?

Zobacz wideo Janachowska zdradziła, jak imprezuje. "Stawiamy na sprawdzonych ludzi"

Izabela Janachowska dosadnie o zwolnieniu Małgorzaty Rozenek-Majdan z "Dzień dobry TVN"

Izabela Janachowska zdradziła w rozmowie z Jastrząb Post, że ciężko jej oceniać zmiany w śniadaniowym programie TVN-u, bo jeszcze nie mieliśmy okazję zobaczyć w akcji nowych prowadzących. Na pytanie reporterki o odejściu Rozenek-Majdan odpowiedziała: "Kiedyś też jej nie było i wszyscy żyli. Była Gosia, będzie kto inny, znowu nastąpią zmiany, fortuna kołem się toczy, w telewizji zmiany są potrzebne. Dużo się zmienia - w TVN-ie, w Polsacie, takie życie" - przyznała. Ekspertka ślubna zdaje sobie sprawę, że telewizja musi się być dynamiczna. "W takim biznesie jesteśmy, musimy być gotowi na wszystko, elastyczni, dostosowujący się. Poza tym mi się wydaje, że każda zmiana prowadzi do jakiegoś naszego rozwoju. Nie jestem osobą, która się załamuje zmianami. Jestem z tym ok" - oceniła Janachowska.

Zmiany czekają także inny program TVN-u

W ostatnim czasie wiele z programów TVN-u i Polsatu przeszło odświeżenie formatu. Jak donosił niedawno "Super Express", kolejne rewolucje mają dotyczyć obsady "Mam talent!". Z programem mają się pożegnać Marcin Prokop, Michał Kempa, Małgorzata Foremniak oraz Jan Kliment. Pierwszy z nich zabrał już głos w tej sprawie. Więcej na ten temat pisaliśmy pod tym adresem. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.