Natalia Kukulska wspomina mamę. Wzruszający gest w kierunku Anny Jantar

Natalia Kukulska w dniu urodzin Anny Jantar opublikowała na Instagramie wzruszający wpis. Wspomniała mamę.

Od śmierci Anny Jantar minęły już 43 lata, a ona wciąż jest ciepło wspominana przez Polaków. Wokalistka w młodości poznała Jarosława Kukulskiego, z którym od razu połączyło ją płomienne uczucie. Para szybko zdecydowała się na ślub, a już pięć lat później na świat przyszła ich córka Natalia Kukulska. Szczęśliwe życie rodziny nagle przerwał tragiczny wypadek z udziałem artystki. Jej samolot powrotny z Nowego Jorku do Warszawy rozbił się w pobliżu Okęcia w słynnej katastrofie w Lesie Kabackim. Dziś Anna Janter obchodziłaby 73. urodziny. Córka zdobyła się na wzruszający gest.

Zobacz wideo Nie ma ich wśród nas, ale ich utwory zna każdy. Wodecki zostawił „Chałupy Welcome to", a Kora „Krakowski spleen"

Natalia Kukulska wspomina mamę

W dniu śmierci Anny Jantar Natalia Kukulska miała zaledwie cztery lata. Wokalistka nie ukrywa, że z uwagi na bardzo młody wiek mamę zna głównie z opowieści innych, jednak widać, że bardzo za nią tęskni. W dniu urodzin opublikowała na Instagramie jej zdjęcie, które umieszczono na znaczku pocztowym. To niespodzianka dla fanów, którzy kolekcjonują tego typu rzeczy. 

Mamo, dziś z okazji twoich urodzin przesyłamy ci same słoneczne myśli! Ale, czy pomyślałabyś, że możemy umieścić je w kopercie ze znaczkiem z twoim wizerunkiem? Tak, kochani. Taka niespodzianka na dziś! Myślę, że będzie to piękny prezent dla fanów, kolekcjonerów i filatelistów.
 

Natalia Kukulska czuje obecność mamy

Natalia Kukulska kilkukrotnie publikowała zdjęcia z dzieciństwa, na których można ją zobaczyć w towarzystwie Anny Jantar. W jednym z wywiadów wróciła wspomnieniami do ostatnich świąt, jakie miały okazję razem spędzić. Do dziś nie kryje wzruszenia i czuje, że mama wciąż się nią opiekuje. "Ostatni raz wspólnie rozpakowałyśmy prezenty i ostatni raz śpiewała kolędy. Dlatego dziś, gdy słucham Lulajże Jezuniu zawsze towarzyszy mi wzruszenie. Wiem, że jest zawsze po mojej stronie. Myślę o niej jak o aniele, który stale się mną opiekuje" - mówiła Kukulska.