Natalia Kukulska wspomina mamę: "Stale się mną opiekuje". W jej pamięci ze świąt z Anną Jantar pozostała tylko jedna rzecz

Od śmierci mamy Natalii Kukulskiej minęło prawie 40 lat. Przypomnijmy, że Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej. Córka wspomina artystkę przed świętami.

Gdy Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej, Natalia Kukulska miała niespełna trzy lata. Mimo upływu czasu piosenkarka nadal wspomina wspólne chwile z mamą.

Natalia Kukulska wspomina mamę

Dla magazynu "Na żywo" udzieliła wywiadu, w którym mówi o ostatnich świętach z mamą. Wypowiedź Natalii Kukulskiej jest naprawdę wzruszająca:

Ostatni raz wspólnie rozpakowałyśmy prezenty i ostatni raz śpiewała kolędy. Dlatego dziś, gdy słucham Lulajże Jezuniu zawsze towarzyszy mi wzruszenie. Wiem, że jest zawsze po mojej stronie. Myślę o niej jak o aniele, który stale się mną opiekuje. - mówi Natalia.

Dom Natalii Kukulskiej od zawsze był pełen muzyki. Wszystko za sprawą jej rodziców, Anny i Jarosława, którzy oboje byli związani ze światem artystycznym.

Koniec tego roku dla artystki jest pełen spokoju, co nie zdarza się często. Ciężka praca czeka ją na początku stycznia, ponieważ w 2020 roku ukaże się nowa płyta artystki.

W tym roku u mnie grudzień nie jest aż tak bardzo bogaty koncertowo i intensywny jak zazwyczaj. Zwykle to właśnie grudzień jest tym najbardziej pracowitym miesiącem. Tym razem jednak musiałam odpuścić, ponieważ przygotowuję materiał na swoją nową płytę i do studia wchodzę już w styczniu.

Wszyscy niecierpliwie czekamy na ten album.

BO

Zobaczcie jak Natalia obchodzi urodziny.

Zobacz wideo