Marcin Hakiel z córką i Dominiką testują rower z komunii. Niezwykły gest partnerki tancerza [ZDJĘCIA]

Marcin Hakiel zabrał córkę i Dominikę do parku na test roweru, który dziewczynka dostała w prezencie na pierwszą komunię. Gest partnerki dużo mówi o jej relacji z Heleną.

W miniony weekend córka Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela podeszła do pierwszej komunii. Byli małżonkowie przyjechali na uroczystość razem ze swoimi nowymi partnerami. Tancerz zabrał tajemniczą Dominikę, zaś prowadząca "Pytanie na śniadanie" - Macieja Kurzajewskiego. Wszyscy razem pozowali do rodzinnych zdjęć, potem jednak impreza podzieliła się na dwa obozy. Najpierw Helena z matką i Maciejem Kurzajewskim urządziła sesję zdjęciową w plenerze. Potem dziewczynka wybrała się z ojcem i Dominiką przetestować nowiutki rower, jaki dostała w prezencie komunijnym.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek przerwała milczenie! Mówi o Hakielu i dzieciach

Marcin Hakiel zabrał córkę i Dominikę do parku

Jeśli w większej grupie, z Maciejem Kurzajewskim pod ręką, Marcin Hakiel miał dość nietęgą minę, tak w towarzystwie wyłącznie córki i ukochanej Dominiki odzyskał dobry humor. Na zdjęciach, jakie zrobiono im w parku, wyraźnie widać, że uśmiech wrócił na jego twarz. Nie zabrakło też romantycznych gestów w stronę Dominiki, którą często trzymał za rękę. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony!

Marcin Hakiel zabrał córkę i Dominikę do parkuMarcin Hakiel zabrał córkę i Dominikę do parku Fot. Plotek Exclusive

Chętnie i często uśmiechała się też Dominika, która nie tylko starała się pomóc Helenie wspiąć się na nowego "rumaka", ale też zagadywała ją i przybijała z nią piątki. Widać, że obie czują się swobodnie w swoim towarzystwie, co nie jest w tej sytuacji wcale łatwym zadaniem. Nie ułatwiali tego sami rodzice dziewczynki, którzy rozstali się w atmosferze skandalu. W ostatnich miesiąc na szczęście obie strony doszły do względnego porozumienia, zaś wojenny topór wreszcie przestaje wystawać spod ziemi.

Cichopek chciałaby zaprzyjaźnić się z partnerką Hakiela

Coraz częściej mówi się o tym, że wszystkim stronom zależy na dogadaniu się - przede wszystkim ze względu na dobro dzieci. Ponoć Katarzyna Cichopek właśnie od nich słyszy dużo dobrego o Dominice i, jak czytamy w "Rewii", "chciałaby się z nią zaprzyjaźnić, żeby nie było niedomówień, dąsów i wzajemnych oskarżeń". Patrząc też na to, w jakim nastroju był obecny na komunii Heleny Maciej Kurzajewski, można się domyślać, że i jego relacja z dziećmi partnerki jest raczej pozytywna. Patrząc na zdjęcia Dominiki i Heleny widać, że sprawy idą raczej ku dobremu.

Więcej o:
Copyright © Agora SA