Cichopek i Hakiel z partnerami na komunii córki. Tancerz miał nietęgą minę, ale spójrzcie na Kurzajewskiego [ZDJĘCIA]

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel świętowali w sobotę komunię córki Heleny. Oboje pojawili się w kościele z partnerami. Pozowali razem do zdjęć, jednak było widać, że dla tancerza nie jest to chyba zbyt komfortowa sytuacja.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na początku 2022 roku zaskoczyli informacją o rozstaniu. Wydali wspólne oświadczenie, a później tancerz udzielił wywiadu w "Mieście Kobiet", w którym przyznał, że w ich małżeństwie pojawił się ktoś trzeci. Obecnie Cichopek i Hakiel są już po rozwodzie i naprzemiennie zajmują się dziećmi, Adamem i Heleną. Były mąż aktorki nie ukrywa, że kontaktują się tylko w sprawie pociech. W sobotę jednak odbyła się komunia ich córki, więc nie mogli uniknąć dłuższego spotkania. Zobaczcie zdjęcia z uroczystości.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o wakacjach z Maciejem Kurzajewskim

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na komunii córki. Byli ich partnerzy

Chociaż byli małżonkowie pojawili się razem na ceremonii, to wcześniej Marcin Hakiel zapewniał, że organizują osobne przyjęcia. Zrobili jednak wszystko, aby ich córka czuła się jak najlepiej. Chociaż oboje pojawili się z partnerami, Cichopek u boku Kurzajewskiego, a Hakiel razem z Dominiką, to wspólnie pozowali do zdjęć z Heleną. Po minie tancerza można wywnioskować jednak, że dłuższe spotkanie z byłą żoną nie było dla niego wymarzoną sytuacją.

Marcin Hakiel z partnerką na komunii córkiMarcin Hakiel z partnerką na komunii córki Plotek Exclusive

Na tę okazję Katarzyna Cichopek wybrała elegancki, kremowy garnitur, który był bardzo trafioną stylizacją. Marcin Hakiel również pojawił się w jasnym stroju. Maciej Kurzajewski postawił na beżowe spodnie i granatową marynarkę. Partnerka Hakiela miała na sobie kolorową sukienkę i dopasowane do niej szpilki. Tancerz nie szczędził Dominice czułych gestów. Więcej zdjęć z komunii córki Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela znajdziecie w galerii na górze strony.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na komunii córkiKatarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na komunii córki Plotek Exclusive

Przyjęcie komunijne córki Katarzyny Cichopek było skromne. Helena dostała jednak duży prezent

Jak dowiedział się Plotek, Katarzyna Cichopek zorganizowała skromną, rodzinną uroczystość. "Przyjęcie odbędzie się w domu i zostanie zorganizowane rodzinnymi siłami. Kasia robi sałatki, mama piecze ciasta. Będzie skromnie i bez przepychu. Wychodzą z założenia, że ważniejszy jest wymiar duchowy niż materialny. Marcin Hakiel po obiedzie u mamy zabierze córkę na spotkanie z jego rodzicami" - ujawniała wcześniej bliska osoba z otoczenia aktorki. Jak dowiedział się portal se.pl, Helena w prezencie komunijnym otrzymała rower z koszyczkiem, który mógł kosztować około trzech tysięcy złotych.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.