Jeżeli nie muszą, nie chcą się spotykać. Cichopek i Hakiel rozdzielili imprezę komunijną córki

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są rozwiedzeni od sierpnia ubiegłego roku. Była para spotyka się ze sobą tylko wtedy, kiedy jest to konieczne. Wychodzi na to, że teraz w ogóle nie chcą siebie widzieć. Wyprawią w związku z tym dwie komunie dla córki Heleny.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel uchodzili za wzorowe małżeństwo. Ich relację śledziła cała Polska. Była para doczekała się dwójki pociech - Adama i Heleny. Córka celebrytów ma w tym roku komunię, i to niejedną. Wiadomości krążące w mediach mówią, że Helenę czekają dwie imprezy komunijne. Czyżby relacje jej rodziców stały się nieco bardziej oziębłe?

Zobacz wideo Co Katarzyna Cichopek przegląda na TikToku i jakie wrażenie robią na niej uczestnicy programu "You can dance"?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel urządzają dwie komunie dla córki. "Przyjęcia robimy osobno"

Cichopek dziś układa sobie życie u boku Macieja Kurzajewskiego, Hakiel jest zaś związany z tajemniczą Dominiką. Rozstanie celebrytów było szeroko komentowane w mediach. Głos w tej sprawie wielokrotnie zabierała również była żona dziennikarza, Paulina Smaszcz. Bez wątpienia był to ciężki okres dla najbliższych byłej pary. Z uwagi na dzieci Cichopek i Hakiel postanowili mieć ze sobą kontakt, gdy jest to konieczne. Sprawują nad pociechami opiekę naprzemienną. W związku z komunią Heleny sławni rodzice postanowili podjąć nietypową decyzję - urządzają córce dwa przyjęcia. 

Zdecydowaliśmy, że opieka naprzemienna będzie dla nas lepsza, bo my się już praktycznie nie widujemy. Wymiana następuje u nas w szkole; mamy tak, że tydzień każdego rodzica kończy się i zaczyna w szkole. Uważam, że to jest najzdrowsze, bo po co sobie dorzucać emocji? I tak czasem musimy się widywać na wywiadówkach czy np. niedługo córka będzie miała komunię, to wiadomo, że będziemy w kościele razem, ale przyjęcia robimy już osobno - wyznał Marcin Hakiel w rozmowie z "Wprost".

We wspomnianym wywiadzie tancerz zaznaczył, że od czasu rozstania z Cichopek w sieci krąży wiele fake newsów. "Gdzieś nawet czytałem taki artykuł, że podobno mamy super relacje, widujemy się z moją byłą partnerką i jej nowym partnerem - to jest wyssane z palca. No, chyba że ktoś miło, gładko i przyjemnie się rozstał, to może wtedy tak się da? Choć dla mnie to nie jest naturalne. Nie oszukujmy się, taki idealny sztuczny twór nie istnieje" - sprostował Hakiel.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel - gdzie się poznali?

Celebryci poznali się w 2005 roku przy okazji "Tańca z gwiazdami". Tą relacją żył cały kraj. "Nasz związek zaczął się od przyjaźni, a ja wreszcie znalazłam w Marcinie taką ostoję, opokę, kogoś, przy kim czułam się bezpiecznie" - wyznała Cichopek w rozmowie z magazynem "Viva". Para była razem 17 lat. Dziś po tej relacji pozostały tylko wspomnienia.