Jennifer Lawrence w na pozór zwykłej kreacji w Cannes. Wiemy, co miała pod sukienką. Nie uwierzycie

Jennifer Lawrence zagościła na Festiwalu Filmowym w Cannes. Zaprezentowała dwie wyjątkowe kreacje. Takiego wyboru dodatków nikt się po niej nie spodziewał.

Jennifer Lawrence pojawiła się na tegorocznym wydarzeniu nad Lazurowym Wybrzeżem. Aktorka zawitała na Festiwalu Filmowym w Cannes, aby promować najnowszy film ze swoim udziałem, "Bread and Roses". Lauretka Oscara przygotowała na tę okazję dwie zachwycające kreacje. W wyjątkowych strojach zachwyciła gości. Fotoreporterzy dostrzegli jednak mały szczegół. Nie mogli uwierzyć, że Lawrence wystąpiła w takim obuwiu na oficjalnej gali.

Zobacz wideo "Anette" - romans z Marion Cotillard i Adamem Driverem otworzył Cannes. ZWIASTUN

Jennifer Lawrence pojawiła się na Festiwalu Filmowym w Cannes. Wybrała nietypowe obuwie

Jennifer Lawrence bez wątpienia zaliczyła jeden z najbardziej spektakularnych upadków na żywo. W 2013 roku aktorka pojawiła się na gali Oscarów. Otrzymała nagrodę za najlepszą rolę pierwszoplanową w filmie "Poradnik pozytywnego myślenia". Tego dnia gwiazda postawiła na oryginalną suknię, która utrudniała jej poruszanie się. Jak się okazało, Lawrence potknęła się na schodach i upadła. Choć nic poważnego jej się nie stało, upadek przeszedł do historii Oscarów. To nie jedyny upadek aktorki. Podczas innych wydarzeń także potykała się w wysokich szpilkach. Podczas Festiwalu Filmowego w Cannes gwiazda znalazła nietypowy sposób, aby uniknąć powtórki z bolesnej wpadki.

Jennifer Lawrence na Festiwalu Filmowym w CannesJennifer Lawrence na Festiwalu Filmowym w Cannes fot. Vianney Le Caer/AP/Agencja Gazeta.pl

Jak się okazało, Jennifer Lawrence do eleganckiej sukni dobrała japonki! Jednemu z reporterów udało się uchwycić kadr, w którym dokładnie widać buty gwiazdy. Krocząc po czerwonym dywanie w obszernej kreacji, postanowiła skorzystać z pomocy, schodząc po schodach. Wygląda na to, że aktorka postawiła przede wszystkim na wygodę i bezpieczeństwo. Klapki były uzupełnieniem obszernej czerwonej sukni na ramiączkach. Do całego kompletu Lawrence dobrała diamentowy naszyjnik. Trzeba przyznać, że było to nietypowe połączenie. Drugą kreacją była sukienka z dzianiny. Tym razem strój uzupełniły sandały na obcasie.

Nie tylko Jennifer Lawrence zaliczyła wpadkę odbierając nagrodę

Jennifer Lawrence nie jest jedyną gwiazdą, która ma na koncie bolesny upadek na czerwonym dywanie. W 2019 roku Rami Malek otrzymał Oscara za najlepszą pierwszoplanową rolę męską w filmie "Bohemian Rhapsody". Ekscytacja aktora była tak wielka, że aż spadł ze sceny. Publiczność była przerażona. Do akcji wkroczyli sanitariusze, którzy szybko przenieśli go za kulisy. Jak się okazało, Malek był cały i zdrowy. Wyszedł z upadku bez szwanku i później bawił się na imprezie po uroczystości. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.