W lutym Jennifer Lawrence urodziła dziecko. Teraz wpadła na ściankę. Boska kreacja!

Jennifer Lawrence nie zwalnia tempa. Na premierę czeka kilka produkcji z jej udziałem, a jej ostatni występ na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto będzie jednym z tych, o których będzie mówiło się długo.

Jennifer Lawrence, mimo młodego wieku, może pochwalić się imponującym dorobkiem artystycznym. Od przeszło dekady zaliczana jest do grona największych gwiazd Hollywood, co zawdzięcza nie tylko udanym występom w kasowych hitach (jak m.in. "Igrzyska śmierci"), ale i kolekcją liczących się w branży nagród, ze statuetką Oscara za "Pamiętnik pozytywnego myślenia" na czele. 32-latka w lutym urodziła pierwsze dziecko, ale cały czas jest aktywna zawodowo. Ostatnio zadała szyku na pokazie premierowym nowego filmu ze swoim udziałem.

Zobacz wideo Teorie spiskowe krążące po Hollywood. Niektórych można się bać

Jennifer Lawrence zachwyca kreacją na festiwalu filmowym

Jennifer Lawrence zagrała główną rolę żeńską w reżyserskim debiucie Lilii Neugebauer "Causeway". Jak czytamy w serwisie tiff.net, krytycy, którzy widzieli film przedpremierowo, orzekli, że występ laureatki Oscara był "przeszywający" i "rozdzierający serce". Obraz opowiada o ranach, jakie żołnierze odnoszą na polu walki, a także o tych, które już tam ze sobą wnoszą. 

Więcej zdjęć Jennifer Lawrence znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

 

Światowa premiera dramatu odbyła się 10 września podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto. Lawrence wybrała na tę okazję zjawiskową czarną kreację. Długa do ziemi, marszczona suknia z tiulu od Diora odsłania nie tylko ramiona aktorki, ale i całe nogi - dzięki przezroczystościom. Gwiazda dobrała do niej delikatne czarne szpilki i szmaragdowe wiszące kolczyki. Zamiast decydować się na wymyślne upięcie, postawiła na prostą, ale efektowną fryzurę. Jej długie blond włosy ułożone w delikatne fale spływały na ramiona. Trzeba przyznać, że całość wypadła nad wyraz efektownie.

Jak wam przypadła do gustu stylizacja aktorki? 

Więcej zdjęć Jennifer Lawrence znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.