Oscary 2021. Upadek Jennifer Lawrence i naga pierś Beyonce. Przypominamy największe oscarowe wpadki

Mimo że organizatorzy gali i gwiazdy starają się z całych sił, aby nie dopuścić do żadnej wpadki - często dzieje się inaczej. Pamiętacie te niezręczne sytuacje?

Upadek Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence w 2013 roku wygrała swojego pierwszego w karierze Oscara za najlepszą aktorkę pierwszoplanową w filmie "Poradnik pozytywnego myślenia". Aktorka była tak podekscytowana, że potknęła się na schodach. To jeden z najbardziej znanych upadków w historii!

Obejrzycie go tutaj:

 

Oscary 2017Oscary 2017 EastNews

Zły werdykt

W 2017 roku Faye Dunaway i Warren Beatty wręczali nagrodę za najlepszy film. W kopercie, którą otrzymali, znajdowała się informacja o wygranej "La la land". Jednak po kilku minutach zamieszania okazało się, że ostatecznie najlepszym filmem 2017 roku został "Moonlight".

Taniec Hugh Jackmana i BeyonceTaniec Hugh Jackmana i Beyonce EastNews

Taniec Hugh Jackmana i Beyonce

Podczas gali Oscarowej w 2009 roku Hugh Jackmana i Beyonce wykonali razem wyjątkowy taniec. Jednak w pewnym momencie ramiączko sukienki wokalistki zsunęło się i cały świat zobaczył... jej prawą pierś.

Adrien Brody, Halle BerryAdrien Brody, Halle Berry EastNews

Namiętny pocałunek

Kiedy w 2003 roku Adrien Brody odbierał nagrodę za rolę w "Pianiście" Romana Polańskiego, postanowił namiętnie pocałować Halle Berry, która wręczyła ma statuetkę. To dopiero było widowisko!

 

Samuel L. JacksonSamuel L. Jackson EastNews

Przegrany Samuel L. Jackson

W 1995 roku Samuel L. Jackson był przekonany, że otrzyma Oscara za rolę w filmie "Pulp Fiction" Quentina Tarantino. Kiedy jednak okazało się inaczej, aktor nie krył swojego niezadowolenia. Wprost do kamery wypowiedział soczyste "Shit!".

Rami MalekRami Malek EastNews

Upadek Ramiego Maleka

Nie tylko Jennifer Lawrence zaliczyła widowiskowy upadek. W 2019 roku Rami Malek otrzymał Oscara za najlepszą pierwszoplanową rolę męską w filmie "Bohemian Rhapsody". Po odebraniu statuetki... spadł ze sceny.

A Wy, jakie jeszcze inne Oscarowe wpadki pamiętacie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.