Ewel0na po traumatycznych przeżyciach w Turcji zrobiła kolejną operację. Chwali się efektami. "68 cm w talii"

Ewel0na nie daje za wygraną i właśnie poszła "pod nóż". Mimo ciężkich doświadczeń po nieudanym zabiegu zdecydowała się na kolejną operację. Efektami już chwali się na Instagramie i jest zachwycona szczuplejszą talią.

Ewelina Kubiak znana jako Ewel0na zyskała popularność dzięki udziałowi w kontrowersyjnym "Warsaw Shore". Dziś wygląda zupełnie inaczej niż za czasów programu MTV. Wszystko za sprawą licznych operacji plastycznych, którym regularnie się poddaje w drodze do wymarzonego wyglądu. Niedawno po raz kolejny powiększyła sobie usta, a efektami podzieliła się na Instagramie. Nie zawsze jednak zabiegi kończą się dobrze. Ewel0na po jednej z operacji w Turcji przeżyła bardzo ciężkie chwile. Na Instagramie pokazała drastyczne zdjęcia z dziurami w ciele i opowiedziała o tym, co ją spotkało. "Miałam cztery takie rany, gdzie wdała mi się martwica. Miałam wycinane płaty skóry. Ponad rok męczyłam się, żeby z tego wyjść, żeby rany się zrosły i żebym mogła funkcjonować" - opowiedziała. Mimo że otarła się o śmierć, postanowiła zrobić kolejną operację. Właśnie pochwaliła się efektami zabiegu. 

Zobacz wideo Stifler ocenił mięśnie naszej prowadzącej. "Nie ma tragedii jak na dziewczynę" [Lista Plotka]

Evel0na chwali się efektami kolejnej operacji. Pokazała efekty. "68 cm w talii"

Tym razem znana z "Warsaw Shore" Ewel0na zdecydowała się na operację okolic brzucha i talii. Influencerka wybrała polską klinikę w Turcji. Niecałe trzy tygodnie po zabiegu postanowiła pochwalić się efektami na Instagramie. Podekscytowana pokazała się w specjalnym gorsecie i zmierzyła talię za pomocą centymetra. "Dwa i pół tygodnia po operacji, a już 68 centymetrów w talii" - napisała na Instagramie. Celebrytka podkreśliła, że jej ciało nadal jest opuchnięte. Dodała, że nie może się już doczekać finalnego efektu operacji. 

Ewel0na chwali się efektami kolejnej operacji plastycznejEwel0na chwali się efektami kolejnej operacji plastycznej fot. Instagram.com/ewel0na

Evel0na przeżyła koszmar w Turcji. "Czułam zapach śmierci"

Jeden z nieudanych zabiegów Ewel0ny był efektem jej współpracy barterowej z turecką kliniką. Mimo że celebrytka wspominała później, że wręcz otarła się o śmierć, nie zniechęciło jej to do kolejnych zabiegów. Influencerka wiedziała, że coś jest nie tak, kiedy rekonwalescencja po zabiegu trwała dłużej niż zwykle.  "Zazwyczaj jest tak, że po jednym dniu wychodzi się z kliniki do willi, ja czułam, że coś jest ze mną nie tak. Byłam mega, mega słaba, nie mogłam oddychać, leżałam pod tlenem. [...] Pamiętam, że oni mnie budzili, a moje pierwsze słowa to było: "I can't take a breath, nie mogę złapać oddechu" i tak krzyczałam panicznie" - opowiedziała na Instagramie. Operację miała wykonaną za darmo. W zamian musiała promować klinikę i wychwalać ich zabiegi.

W szczerym wyznaniu powiedziała, że ta współpraca mogła skończyć się tragicznie. "Nie mogłam chodzić, nie mogłam jeść, nie mogłam nawet sama się załatwić. Kiedy chciałam się umyć, to potrzebowałam pomocy mojego byłego faceta. Więc sobie wyobraźcie, co czuje kobieta, którą facet musi umyć, albo, za przeproszeniem, podetrzeć jej dupę, bo sama nie może tego zrobić. Najgorsze jest to, że jak tam leżałam, to czułam taki dziwny zapach ode mnie, ja nazywam to zapachem śmierci" - wyznała na Instagramie. Więcej o przeżyciach Ewel0ny przeczytacie tutaj

Więcej o: