18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Ewel0na miała dziury w ciele po zabiegach. "Przestałam jeść, leżałam w pampersie" DRASTYCZNE ZDJĘCIA [18+]

Ewel0na nie stroni od operacji plastycznych, jednak nie wszystkie może nazwać udanymi. W poście na Instagramie pokazała drastyczne zdjęcia po jednym z całkowicie spapranych zabiegów.

Ewel0na od kilku dni przekazuje informacje, co stało się z nią po serii operacji wykonanych w jednej z popularnych tureckich klinik medycyny estetycznej. Influencerka i gwiazda "Warsaw Shore" około dwa lata dochodziła do siebie po zabiegach, po których zostały jej głębokie blizny. Pokazała zdjęcia z procesu gojenia ran - nie dla ludzi o słabych żołądkach.

Zobacz wideo Gwiazdy, które powiększyły sobie usta. U niektórych zmiana jest widoczna na pierwszy rzut oka

Ewelina Kubiak - Ewel0na - pokazuje dziury w ciele po zabiegach

Ewelina Kubiak wspomina na Instagramie, że pierwszą nieudaną liposukcję przeszła jeszcze w Polsce. Po zabiegu standardem jest obowiązkowe noszenie bielizny uciskowej, dzięki czemu ciało lepiej dochodzi do siebie po operacji. Ewel0nie nikt takiej odzieży nie dał przez pierwsze dwa tygodnie, choć powinna ją założyć zaraz po operacji.

Kiedy na początku pandemii poleciała do Turcji poprawić kolejne elementy ciała, wiedziała już mniej więcej, czego się spodziewać. Jednak nie wszystko poszło tak, jak powinno. Rany po zabiegach nie chciały się goić, lała się z nich ropa:

Lała się ze mnie ropa. Ropa tak śmierdząca, że tego się w ogóle nie da opisać. Był to najgorszy smród, jaki w życiu czułam.

Ewel0na mówi, że za promowanie usług kliniki otrzymała wybrane zabiegi za darmo. Dlatego prawdę o tureckich zabiegach mówi dopiero teraz, kiedy skończył się jej kontrakt. Opowiada, jak po przylocie do Polski od razu trafiła do szpitala, gdzie spędziła ponad miesiąc:

Byłam podłączana od specjalne maszyny, miałam przetaczaną krew dwa razy i dwa razy przetaczane osocze. Stwierdzono, że zostałam zarażona jakąś bardzo silną bakterią, miałam leki sprowadzane z zagranicy. To nie chciało ustąpić. Byłam tak wykończona, że przestałam jeść, leżałam w pampersie, bo nie byłam w stanie wstać do łazienki.

Na dowód tego, co się z nią działo, Ewel0na załączyła drastyczne zdjęcia ran, o których napisała, że i tak wyglądają na fotografiach o niebo lepiej, niż wyglądały, kiedy wdała się w nie martwica. Znajdziecie je w naszej galerii na górze strony.

Miałam cztery takie rany, gdzie wdała mi się martwica. Miałam wycinane płaty skóry. Ponad rok męczyłam się, żeby z tego wyjść, żeby rany się zrosły i żebym mogła funkcjonować.

Przestrzega teraz kolejnych śmiałków, którzy marzyliby o nowym ciele prosto z tureckiej kliniki.

Więcej o:
Copyright © Agora SA