Żona Marcina Dorocińskiego jest od niego starsza. Nie publikują wspólnych zdjęć. Poznali się na planie filmowym

Marcin Dorociński jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Występował w wielu różnych filmach i serialach. Życie prywatne ułożył sobie ze starszą kobietą. Jak wygląda historia ich małżeństwa?

Marcin Dorociński wypracował sobie miano jednego z najbardziej utalentowanych aktorów. Choć fani mogą go regularnie podziwiać w wielu produkcjach, życie prywatne artysty owiane jest tajemnicą. Wiadomo jedynie, że plany filmowe oprócz sławy i rozpoznawalności, przyniosły mu również miłość. Kim jest ukochana Dorocińskiego?

Zobacz wideo Marcin Dorociński w zwiastunie 2. sezonu serialu "Wikingowie: Walhalla"

Marcin Dorociński ma starszą partnerkę

W 2005 roku Marcin Dorociński rozpoczął pracę na planie filmu "Pitbull". To właśnie tam poznał cenioną scenografkę, Monikę Sudół. Kobieta ma na koncie wiele sukcesów. Przez lata zajmowała się tworzeniem scenografii do seriali, filmów i sztuk teatralnych. W swoim dorobku ma również około 60 reklam. W 2003 roku została doceniona nagrodą "Złota Maska" za inscenizację do sztuki pt. "Mężczyzna, który pomylił żonę z kapeluszem". Dorociński i Sudół zakochali się w sobie i niedługo potem stanęli na ślubnym kobiercu.

Małżonkowie bardzo dbają o swoją prywatność. Starają się, aby ich sukcesy zawodowe nie odbiły się negatywnie na związku. Marcin Dorociński z żoną zrezygnowali z publikacji wspólnych zdjęć w sieci. Aktora i jego ukochaną dzieli siedem lat. Ich relacja jest przykładem, że różnica wieku nie jest przeszkodą. Jak przekazali informatorzy z branży, Dorociński jest lojalny wobec żony. Ignoruje zaloty i próby flirtu ze strony koleżanek z pracy. Zakochani mają także dwójkę nastoletnich dzieci: 17-letniego Stanisława i 15-letnią Janinę. Jedno z niewielu publicznych zdjęć Marcina Dorocińskiego u boku żony znajdziecie w galerii.

Marcin Dorociński zagra w hicie "Mission Impossible"

Marcin Dorociński niedawno poinformował, że spełniło się jego największe marzenie. Po udanym występie w serialu Netfliksa "Gambit królowej", przyszedł czas na kolejną głośną rolę. Aktor pojawi się w kolejnej odsłonie wielkiego hitu "Mission Impossible". Choć nie zagra pierwszych skrzypiec, jego wystąpienie będzie znaczące. Dorociński zagra u boku Toma Cruise'a. Tego typu rola może pomóc mu w uzyskaniu kolejnych propozycji od reżyserów z zagranicy. Premiera filmu jest planowana na lipiec 2023 roku.