63-letnia Grażyna Torbicka ujawniła sekret młodego wyglądu i szczupłej sylwetki. Podstawą jest jeden produkt

Grażyna Torbicka jest cenioną dziennikarką, a oprócz tego piękną kobietą. W "Dzień dobry TVN" opowiedziała o sekretach młodego wyglądu. Gwiazda ceni sobie domową pielęgnację i zapewnia, że nie dla niej zabiegi z ingerencją skalpela.

Grażyna Torbicka jest dziennikarką i prezenterką z licznymi wyróżnieniami na koncie. Obecnie pracuje w Radiu Zet, gdzie prowadzi audycję "Kocham Cię Kino". Dziennikarka zaprosiła kamery "Dzień dobry TVN" do swojego warszawskiego mieszkania. Opowiedziała o sposobach na młody i zdrowy wygląd. Torbicka otwarcie mówi, że medycyna estetyczna nie jest dla niej.

Zobacz wideo Grażyna Torbicka pokazała kreację na festiwal w Cannes

Grażyna Torbicka o sposobach na młody wygląd

Grażyna Torbicka dzień zaczyna od espresso. Jej porannym rytuałem jest zimna kąpiel twarzy. "Lubię poranną, zimną, kąpiel twarzy lodowatą wodą" - powiedziała. Później obowiązkowym krokiem pielęgnacji jest odpowiedni krem. Dziennikarka mówi, że stawia na minimalizm i nie używa wielu kosmetyków.

Nakładam krem, który daje mi poczucie komfortu. Nie stosuję wielu kosmetyków, bo mam delikatną skórę i obciążona staje się zmęczona. Staram się mieć jeden odpowiedni krem na dzień i na noc, a ich główną cechą jest to, że są bardzo nawilżające.

Grażyna TorbickaGrażyna Torbicka screen Player/Dzień dobry TVN

Grażyna Torbicka uważa, że wiele daje także podejście do życia. Pozytywnego myślenia nauczyli ją rodzice. "To, co daje nam kobietom generalnie promienną twarz, to radość z każdej chwili, satysfakcja z życia (...)  Pasja i ta ciekawość świata to coś, co powoduje, że te oczy są zupełnie inne, to wszystko powoduje, że twarz jest rozświetlona lub pochmurna" - mówi. Dodaje, że nigdy nie korzystała z medycyny estetycznej ani chirurgii plastycznej.

Medycyna estetyczna to nie jest dla mnie rozwiązanie, nigdy o tym nie myślałam, a nawet jeśli się zastanawiałam, to przyznam szczerze, że jakakolwiek ingerencja w moją twarz jest dla mnie dużym dyskomfortem. Naturalnie jesteśmy o wiele bardziej przekonujące - mówi.

Grażyna Torbicka podczas wolnych dni rezygnuje z makijażu. Nie ma problemu z tym, żeby pokazywać się w wersji sauté. "W naszym zawodzie bardzo często musimy używać makijażu, dlatego, gdy ten dzień jest wolny, to dajmy skórze odpocząć" - powiedziała w "Dzień dobry TVN".

Jak Grażyna Torbicka dla o sylwetkę?

Grażyna Torbicka w programie śniadaniowym powiedziała, jak ważne jest to, aby każdego dnia znaleźć czas dla siebie i nie zatracać się w obowiązkach. Przyznała, że nie znosi siłowni. Lubi jednak poranne spacery z kijkami, czyli tzw. nordic walking. "Uwielbiam spacery i po tej kawie, to jest 5-6 kilometrowy spacer" - mówi. Marcin Prokop dopytywał dziennikarkę o to, czy to prawda, że nie stosuje diety i je wszystko. "Jem wszystko, ale czasami pół porcji" - ujawniła 63-latka.

Grażyna TorbickaGrażyna Torbicka screen Player/Dzień dobry TVN

Więcej o: