"Sędzia Anna Maria Wesołowska mnie zaatakowała!". Tiktoker udostępnił nagranie i cięte riposty. "Najdziwniejsza drama w sieci"

Tiktoker prowadzący kanał "Prawo Marcina" udostępnił nagranie z Anną Marią Wesołowską, na którym sędzia wypowiada się o jego twórczości. Marcin Kruszewski momentalnie odniósł się do krytyki prawniczki.

Anna Maria Wesołowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych sędzi w naszym kraju. Za sprawą serialu paradokumentalnego na TVN-ie "Sędzia Anna Maria Wesołowska" zdobyła ogromną rozpoznawalność i sympatię publiczności. Choć program nie jest już emitowany, prawniczka wciąż edukuje w swojej dziedzinie. Fragment jednego z jej wykładów udostępnił na swoim TikToku Marcin Kruszewski, znany z kanału "Prawo Marcina". Według oceny tiktokera, sędzia w niepochlebnych słowach wypowiedziała się na temat jego aktywności w sieci. Kruszewski nie czekał z odpowiedzią.

Zobacz wideo Chodakowska broni wyborów kobiet: Mamy prawo, żeby być matkami, ale też żeby nimi nie być

Tiktoker oburzony słowami Anny Marii Wesołowskiej na jego temat

"Sędzia Anna Maria Wesołowska mnie zaatakowała!" - zaczyna swoje wideo Kruszewski. Chwilę później słyszymy słowa Anny Marii Wesołowskiej - "Zapytajcie go, ile na was zarobił". Tiktoker po tych słowach przerywa wideo z Wesołowską i natychmiastowo odpowiada, że nigdy nie brał od swoich widzów złotówki za autograf czy spotkanie. Kruszewski nie wziął pod uwagę, że na prowadzeniu kont w mediach społecznościowych też się przecież zarabia. Chwilę później słyszymy kolejne słowa Wesołowskiej: "(...) albo Prawo Marcina, które doprowadzi w końcu większość młodzieży do uzależnienia". Tutaj tiktoker też miał szybką ripostę dla sędzi, przekonując, że jego zadaniem jest edukować na temat prawa. "Ja po prostu mówię, jakie jest prawo i nauczyciel faktycznie nie ma prawa zabierać waszej własności" - przekonuje.

Co na to internauci? 

Trudno ocenić wypowiedź Anny Marii Wesołowskiej oraz to, co właściwie miała na myśli. Na filmiku Kurszewskiego jej słowa są wyrwane z kontekstu i na próżno szukać odnośniku do pełnej wypowiedzi. Komentarze internautów na Twitterze już okrzyknęły sytuację "najdziwniejszą dramą w sieci". Opinie widzów są podzielone. "Jest gdzieś całe nagranie? Ciężko ocenić taki fragment wyjęty z kontekstu", "Zawiodłem się na niej", "Ale dziwna drama" - czytamy.

Michał Wiśniewski 'Jestem jaki jestem 3' Michał Wiśniewski zbuduje dom na wizji. Kto za to zapłaci? Dobre pytanie

Kim jest Marcin Kruszewski? Prowadzi konto "Prawo Marcina" 

Marcin Kruszewski to twórca internetowy, który zajmuje się opowiadaniem o prawie w Polsce. Jego kanał na TikToku śledzi ponad dwa miliony osób. Twórca ukończył prawo na Uniwersytecie Warszawskim i specjalizuje się w prawie cywilnym, handlowym, konsumenckim oraz prawach ucznia. "Prawo jest moją pasją, chcę się dzielić nią z wami, bo warto znać swoje prawa" - czytamy na jego oficjalnej stronie internetowej.

Więcej o: