Małgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński byli parą. Te gwiazdy łączyło kiedyś uczucie. Dziś już mało kto pamięta te związki

Związki to najbardziej gorący temat show-biznesu. Wiele gwiazd, które dziś mają ułożone życie prywatne, przed laty tworzyło związki z kolegami po fachu. O niektórych relacjach nikt już dziś nie pamięta.
Marcin Dorociński i Małgorzata Kożuchowska Marcin Dorociński i Małgorzata Kożuchowska Akpa

Marcin Dorociński i Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński poznali się na Akademii Teatralnej, jednak stworzyli parę dopiero za czasów pracy w Teatrze Dramatycznym. Byli razem trzy lata. Po rozpadzie ich miłosnej relacji aktorka związała się z fotografem Markiem Straszewskim, a w 2008 roku poślubiła Bartłomieja Wróblewskiego, z którym doczekała się syna.

Monika Brodka i Jan Wieczorkowski w 2005 roku Monika Brodka i Jan Wieczorkowski w 2005 roku Kapif

Monika Brodka i Jan Wieczorkowski

Para poznała się w 2005 roku, podczas koncertu Moniki Brodki. Aktor był starszy od swojej wybranki o 15 lat. Pojawiali się razem na imprezach, jednak ich związek nie przetrwał. Rozstali się w 2006 roku.

Agata Młynarska i Jarosław Kret w 2007 roku Agata Młynarska i Jarosław Kret w 2007 roku Kapif

Agata Młynarska i Jarosław Kret

Agata Młynarska i Jarosław Kret związali się w 2007 roku. Spotkali się zimą, na stacji benzynowej. Łączyły ich wspólne pasje i miłość do pracy. Choć mówiło się o ich ślubie, para zaczęła się od siebie oddalać, aż w końcu ich związek się zakończył.

Bartłomiej Świderski i Joanna Brodzik w 2001 roku Bartłomiej Świderski i Joanna Brodzik w 2001 roku Akpa

Joanna Brodzik i Bartłomiej Świderski

O związku Joanny Brodzik i Bartłomieja Świderskiego krążyło swego czasu sporo plotek. Wiadomo, że para poznała się w 1999 roku. W kuluarach mówiło się nawet o tym, że para się zaręczyła. Aktorzy po latach spotkali się na planie "Magdy M.", gdzie Świderski grał przyjaciela bohaterki, w którą wcielała się Brodzik.

Kuba Wesołowski i Weronika Książkiewicz w 2007 roku Kuba Wesołowski i Weronika Książkiewicz w 2007 roku Kapif

Kuba Wesołowski i Weronika Książkiewicz

Weronika Książkiewicz i Jakub Wesołowski poznali się na planie serialu "Na wspólnej". Media wróżyły im nawet ślub, a para chętnie pojawiała się na branżowych imprezach. Niestety, ich związek z dnia na dzień się rozpadł.

Wesołowski w 2014 roku wziął ślub z Agnieszką Szczurek, z którą ma córkę Różę, a Weronika Książkiewicz spotyka się z o 19 lat starszym Hezim.

Małgorzata Foremniak, Rafał Maserak w 2005 roku Małgorzata Foremniak, Rafał Maserak w 2005 roku Kapif

Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak

Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak poznali się na planie programu "Taniec z Gwiazdami" w 2005 roku, w którym tancerz partnerował aktorce. Ich relacja szybko przerodziła się w miłość, a Maserak i Foremniak uważani byli za najgorętszą parę polskiego show-biznesu. Rozstali się w 2009 roku.

Magda Gessler i Piotr Adamczyk Magda Gessler i Piotr Adamczyk Kapif

Magda Gessler i Piotr Adamczyk

Niewielu pamięta, że Magda Gessler i Piotr Adamczyk także przed lat byli parą. Związali się w 2003 roku i byli ze sobą zaledwie kilka miesięcy. Ich związek wzbudzał jednak wiele emocji, głównie za sprawą 10-letniej różnicy wieku między restauratorką a aktorem. 

Dziś Gessler i Adamczyk nie mają dobrej relacji. Kreatorka smaku i stylu w wywiadzie dla Pomponika przyznała, że nie ma wstępu do restauracji swojego eks-chłopaka:

Mam zabronione. Nie wpuszczają mnie tam. Na otwarciu byłam na czarnej liście. Uważam, że istnieje coś takiego jak fair play, czego panowie nie znają.
Patrycja Markowska i Paweł Deląg Patrycja Markowska i Paweł Deląg Kapif

Patrycja Markowska i Paweł Deląg

Piosenkarka i aktor byli ze sobą w 2003 roku. Niestety, ich związek nie trwał długo, a Patrycja po rozstaniu z Delągiem związała się z Bartoszem Wróblewskim, obecnym mężem Małgorzaty Kożuchowskiej.

Edyta Górniak i Piotr Kraśko Edyta Górniak i Piotr Kraśko Akpa

Edyta Górniak, Piotr Kraśko

Para poznała się w gmachu TVP. Ich związek trał krótko i niewiele o nim wiadomo. Kraśko i Górniak szybko zdecydowali się wspólnie zamieszkać, a piosenkarka podobno zabrała dziennikarza nawet do rodzinnego Opola, gdzie przedstawiła go swojej mamie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.