Ukochana Marcina Dorocińskiego jest od niego starsza. Poznali się na planie serialu. Co jeszcze o niej wiadomo?

O ile o dorobku artystycznym Marcina Dorocińskiego nieustannie jest głośno, tak jego życie prywatne owiane jest tajemnicą. Postanowiliśmy sprawdzić, kim jest jego ukochana.

Marcin Dorociński należy do grona osób, które niewiele mówią o życiu prywatnym. Pomimo tego, że jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, to nie pokazuje tam w ogóle rodzinnych kadrów. Co zatem wiemy na temat jego żony? 

Zobacz wideo Marcin Dorociński ze łzami w oczach pokazał zdemolowane mieszkanie. "Jak można zrobić coś takiego?"

Kim jest partnerka Marcina Dorocińskiego? 

Marcin Dorociński od lat tworzy szczęśliwy związek z Moniką Sudół, z którą poznał się na planie serialu "PitBull". Ukochana aktora może pochwalić się licznymi sukcesami w życiu zawodowym. W bogatym portfolio ma około sześćdziesięciu reklam, a także filmy i seriale. Oprócz tego pracuje przy scenografiach teatralnych. W 2003 roku za przygotowanie plastycznej inscenizacji do sztuki pt. "Mężczyzna, który pomylił żonę z kapeluszem" otrzymała "Złotą Maskę". Sudół uznawana jest za jedną z najlepszych scenografek na polskim rynku. 

Para stroni od blasku fleszy, dlatego na próżno szukać w sieci ich wspólnych zdjęć, nie wspominając już o wywiadach czy publicznych deklaracjach miłości. Wiadomo, że Sudół jest starsza od męża o kilka lat, a także że doczekali się dwójki dzieci - urodzonego w 2006 roku Stanisława oraz Janinę, która przyszła na świat dwa lata po starszym bracie. Gdy Dorociński decyduje się uchylić rąbka tajemnicy i cokolwiek powiedzieć o życiu prywatnym podkreśla, że dla najbliższych jest gotowy na wszelkie poświęcenia.

Mężczyzna jest jak bank - jak to mówi Marek Kondrat - musi zarabiać. Staram się, ale też nie sam, robimy to razem z Moniką. Najfajniej jest oczywiście o pieniądzach nie myśleć, niestety trzeba je zarabiać. Mam na głowie kredyt. Oczywiście, że jestem odpowiedzialnym facetem. Robiłem w życiu różne rzeczy. Nie wstydzę się tego, jak trzeba będzie zająć się czymś innym niż aktorstwo, nie widzę przeciwwskazań - wyznał w rozmowie z magazynem  "Viva!". 

Co ciekawe, zaraz po narodzinach zarówno syna, jak i córki Marcin Dorociński nie przyjmował nowych ról, aby w pełni zaangażować się w życie rodzinne. W galerii u góry strony możecie zobaczyć zdjęcie, na którym aktor pozuje u boku żony.