Sylwia Juszczak pokazała nastoletnich synów. Ależ oni wyrośli! Są uderzająco podobni do mamy

Sylwia Juszczak podzieliła się z internautami zaskakującym kadrem. Aktorka opublikowała zdjęcie starszych synów. Bardzo rzadko to robi. Chłopcy zmienili się nie do poznania. Zobaczcie, jak teraz wyglądają.

Sylwia Juszczak jest aktorką i od lat gości w show-biznesie. Widzowie mieli okazję zobaczyć ją w różnorodnych produkcjach serialowych m.in. w "Na Wspólnej", "Barwach szczęścia" czy "Przyjaciółkach". Prywatnie jest szczęśliwą mamą trójki dzieci. Jej życie miłosne było zawiłe. Z małżeństwa z pierwszym mężem z Tomaszem Pągowskim ma dwóch synów: Vincenta i Nataniela. W styczniu 2011 roku aktorka wzięła ślub z Norwegiem Magnusem Arnesenem, z którym rozwiodła się pięć lat później. Od tamtego czasu Sylwia Juszczak jest w związku z aktorem Mikołajem Krawczykiem. W marcu 2019 roku doczekali się wspólnego dziecka. Dziewczynka otrzymała imię Konstancja. Kilka miesięcy po jej narodzinach para stanęła na ślubnym kobiercu. Sylwia Juszczak w mediach społecznościowych często publikuje zdjęcia w towarzystwie najmłodszej pociechy. Synów pokazuje zdecydowanie rzadziej. Tym razem zrobiła jednak wyjątek. Miała ważny powód. 

Zobacz wideo Tak Halejcio ozdobiła dom na Wielkanoc

Sylwia Juszczak pokazała starszych synów. Ależ oni wyrośli!

Sylwia Juszczak stara się aktywnie działać w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie. Aktorka chętnie uchyla rąbka tajemnicy zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. Uwielbia pokazywać wolny czas spędzany na łonie natury w towarzystwie męża i najmłodszej córki. Niestety, w publikacjach na jej profilu próżno szukać fotografii starszych synów Nataniela i Vincenta. 

Tym razem jednak Sylwia Juszczak podzieliła się nietypowym kadrem. Na InstaStories celebrytki pojawiło się selfie prosto z windy. Na zdjęciu możemy dostrzec dwóch młodych mężczyzn. Wszystko wskazuje na to, że z okazji świąt wielkanocnych aktorka postanowiła pochwalić się dorastającymi synami. Być może  właśnie przyjechali oni w odwiedziny. "Dzieci w dom..." - napisała Juszczak na Instagramie

Sylwia Juszczak dzieciSylwia Juszczak dzieci Instagram/@sylwia_juszczak_krawczyk

Trzeba przyznać, że przez lata chłopcy bardzo się zmienili. Przede wszystkim wyrośli i zmężnieli, ale nie tylko. Młodszy Vincent zapuścił włosy. Z kolei starszy brat Nataniel stawia na modną w tym sezonie gęstą burzę loków. Widać, że oboje wybrali skejtowski styl. Mają na sobie luźne ubrania i sportowe buty. Na ich twarzach możemy dostrzec zadowolenie. Nie da się ukryć, że obaj są bardzo podobni do znanej mamy. 

Mikołaj Krawczyk - dzieci z poprzedniego związku 

Mikołaj Krawczyk zyskał popularność, dzięki występom w "Klanie" i "Pierwszej miłości". Na planie tej drugiej produkcji poznał Anetę Zając, z którą przez siedem lat był w związku. Para nigdy nie wzięła ślubu. W 2011 roku Mikołaj Krawczyk i Aneta Zając doczekali się bliźniąt: Michała i Roberta. Jakiś czas temu wyszło na jaw, że aktor od kilku miesięcy nie wywiązuje się z obowiązku płacenia alimentów na synów. Sprawa trafiła do prokuratury. Zobacz też: Internauci krytykują Sylwię Juszczak. Jej mąż dostał zarzuty prokuratorskie i milczy. Ona wprost przeciwnie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.