Sylwia Juszczak ciągle chwali się córką. Co z synami? 14-letni Vincent jest do niej bardzo podobny

Sylwia Juszczak opublikowała na Instagramie zdjęcie 14-letniego syna i dwuletniej córki. Uroczy kadr.

Sylwia Juszczak pochwaliła się uroczym zdjęciem, na którym widać jej córkę oraz 14-letniego syna. Chłopiec jest podobny do znanej mamy. 

Sylwia Juszczak na spacerze w Parku Mokotowskim podczas demonstracjiPrzestraszona Sylwia Juszczak uciekła z córką ze spaceru: Nagle zadyma

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Sylwia Juszczak ciągle chwali się córką. Co z synami? 14-letni Vincent jest do niej bardzo podobny

Sylwia Juszczak chętnie pokazuje na Instagramie zdjęcia, których bohaterką jest jej córka Konstancja. Dziewczynka urodziła się w 2019 roku i jest owocem związku aktorki z jej obecnym mężem, Mikołajem Krawczykiem.  Gwiazda jest też dumną mamą dwóch synów - 18-letniego Nataniela oraz 14-letniego Vincenta. Ojcem chłopców jest pierwszy mąż gwiazdy - projektant i muzyk, Tomasz Pągowski.

Juszczak już wcześniej chwaliła się zdjęciami synów. W mediach społecznościowych dumnie opowiadała o sukcesach pociech. Teraz podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym widać, jak 14-letni Vincent opiekuje się młodszą, przyrodnią siostrą. Czarno-białą fotografię Juszczak opatrzyła lakonicznym, ale wymownym podpisem: rodzeństwo. W oczy od razu rzuca się, że chłopiec odziedziczył urodę po znanej mamie. 

Dzieci Sylwii JuszczakDzieci Sylwii Juszczak Fot. Instagram /sylwia_juszczak_krawczyk

Aktorka oznaczyła na zdjęciu instagramowe konto syna. Widać, że nastolatek interesuje się muzyką, motoryzacją i jest wzorowym uczniem (otrzymał świadectwo z czerwonym paskiem). Prowadzi też konto na YouTubie. Na jednym z nagrań pokazuje, jak odwiedził znaną mamę na planie filmowym.

 

Chłopiec na Instagramie chętnie publikuje też urocze nagrania, których bohaterką jest jego młodsza siostra. Nie da się ukryć, że między rodzeństwem jest niesamowita więź i dużo czułości. 

ZOBACZ TEŻ: Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak świętują urodziny córki. Przy okazji pokazali synów aktora. Ale wyrośli!

Więcej o: