Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak świętują urodziny córki. Przy okazji pokazali synów aktora. Ale wyrośli!

Na Instagramie Sylwii Juszczak pojawiła się mała relacja ze świętowania drugich urodzin córki Konstancji. Co ciekawe, aktorka pochwaliła się również zdjęciem synów Mikołaja Krawczyka i Anety Zając. Ich fotki w sieci to prawdziwa rzadkość.

Mikołaj Krawczyk kilka lat temu po rozstaniu z Agnieszką Włodarczyk związał się z aktorką Sylwią Juszczak. Para szybko wylądowała na ślubnym kobiercu. Aktor ma dwójkę dzieci z Anetą Zając, a dwa lata temu przywitał z Sylwią Juszczak córkę Konstancję. Na Instagramie pojawiło się kilka zdjęć ze świętowania drugich urodzin ich dziecka. Przy okazji możemy zobaczyć, jak wyglądają synowie Krawczyka i Zając, których na fotce uwieczniła Juszczak. Takie zdjęcia to rzadkość.

Meghan Markle i królowa ElżbietaMeghan Markle zdradziła, jakie relacje łączą ją z królową. Zaskakujące słowa

Sylwia Juszczak pokazała synów Mikołaja Krawczyka

Córka Mikołaja Krawczyka i Sylwii Juszczak właśnie skoczyła dwa lata. Dumna mama pochwaliła się na Instagramie kilkoma zdjęciami ze świętowania urodzin Konstancji. Był tort, piękna kreacja solenizantki, a także jej przyrodni bracia.

Moi drodzy, nasza ukochana córeczka Konstancja kończy dziś dwa latka. Strasznie ten czas leci. Z rodzicami i braćmi najwspanialszy urodzinowy czas - napisała na Instagramie aktorka.

Aneta Zając konsekwentnie nie pokazuje twarzy swoich synów, jednak już jakiś czas temu Mikołaj Krawczyk postanowił pochwalić się fotką z synami. Teraz podobnie zrobiła jego nowa żona, gdy opublikowała zdjęcie bliźniaków z urodzin córki. Synowie Mikołaja Krawczyka i Anety Zając to już nastolatkowie.

Oprah Winfrey, książę Harry, księżna MeghanMeghan i Harry przechytrzyli dwór. Pobrali się trzy dni przed oficjalnym ślubem!

W komentarzach pod zdjęciem pojawiło się wiele urodzinowych życzeń, do których redakcja Plotka oczywiście również się przyłącza.

Zobacz wideo Mikołaj Krawczyk na planie "Pierwszej Miłości" zakochał się 2 razy. A pamiętacie, jak zaczął się romans Curuś i Farrela?

ZOBACZ TEŻ: Wiemy, kto leci na Eurowizję! TVP postawiła na swojego ulubieńca. "Zdecydował się na taneczne klimaty" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o: