Wiemy, kto leci na Eurowizję! TVP postawiła na swojego ulubieńca. "Zdecydował się na taneczne klimaty" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Rafał Brzozowski będzie reprezentantem Polski podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji w Rotterdamie. Dobry wybór?

Kilka dni temu Telewizja Polska poinformowała, że tegorocznego eurowizyjnego kandydata, jak i piosenkę, zaprezentuje 12 marca na antenie telewizyjnej dwójki w "Pytaniu na śniadanie". Plotek już dzisiaj spieszy z potwierdzonymi informacjami, że do Rotterdamu w maju poleci Rafał Brzozowski. Zaskoczeni? My wcale.

Zobacz wideo Rafał Brzozowski o swojej partnerce

Rafał Brzozowski jedzie na Eurowizję. Internauci: Team Alicja!

Jak donosi informator Plotka, 5 marca w Warszawie Rafał pojawił się na planie zdjęciowym, gdzie nagrywany był teledysk promujący jego nowy numer, z którym będzie reprezentował Polskę podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji.

Rafał Brzozowski był naturalnym kandydatem, ponieważ kiedyś otarł się o zwycięstwo w preselekcjach i o mały włos nie wyleciał do Kijowa, by reprezentować nasz kraj na Eurowizji w 2017 roku. Szefostwo bardzo go lubi i mocno wierzy, że jego talent przekona również świat. W piątek Rafał nagrywał klip promujący piosenkę, z jaką powalczy o zwycięstwo.

Udało nam się także ustalić, w jakim klimacie będzie utrzymany utwór. O dziwo, nie będzie to ballada.

Wszyscy myśleli, że postawi na balladę, w których w show "Jaka to melodia?" wypada świetnie. Rafał chciał jednak zaskoczyć i zdecydował się na taneczny numer. Liczy, że porwie do tańca całą Europę.

Wierzycie, że jego marzenia się spełnią? Bardzo byśmy chcieli, aczkolwiek komentarze polskich widzów nie są zbyt przychylne. Kiedy tylko pojawiły się plotki, że Brzozowski jest najpoważniejszym kandydatem, w sieci pojawiło się mnóstwo krytycznych opinii - co więcej - rodacy uważają, że TVP powinna wybrać Alicję Szemplińską, której w zeszłym roku nie dane było wylecieć do Rotterdamu.

Jedyny słuszny wybór? Alicja!
Tylko Alicja!
Ktokolwiek, byle nie Brzozu, sorry not sorry.

Rafał Brzozowski zaprezentuje swoją nową piosenkę już w piątek w "Pytaniu na śniadanie". Dobry wybór? Mamy nadzieję, że jego występ będzie mniej taneczny niż sławetne "Blue Da Ba Dee" z "Koła Fortuny". Wideo żenującego "performensu" poniżej.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA