Meghan Markle zdradziła, jakie relacje łączą ją z królową. Zaskakujące słowa. Księżna Kate była zazdrosna?

Meghan Markle i książę Harry są dziś na językach całego świata. Nic dziwnego, byli bardzo otwarci i opowiedzieli o tym, o czym do tej pory nie mogli mówić. Jakie stosunki z królową ma amerykańska aktorka?

Meghan Markle zgodziła się na szczerą rozmowę z Oprah Winfrey. Podczas wywiadu opowiedziała o tym, jak czuła się jako członkini rodziny królewskiej, o burzliwej relacji z księżną Kate, a w towarzystwie księcia Harry’ego zdradziła płeć dziecka. Nie mogło zabraknąć także tematu stosunków między amerykańską aktorką a brytyjską królową. Ponoć Elżbieta II to "cudowna" osoba.

Zobacz wideo Rodzina królewska to firma. Co teraz z Harrym i Meghan?

Meghan Markle ciepło o relacji z Elżbietą II: Dała mi piękne kolczyki z pereł i naszyjnik

Odkąd Meghan Markle pojawiła się w życiu księcia Harry'ego, plotki na temat jej konfliktu z członkami rodziny królewskiej namnażały się. Najwięcej pisało się o kłótniach aktorki z księżną Kate, co znalazło swoje potwierdzenie - w wywiadzie wspomniała o tym pierwsza z pań. Zaskakuje fakt, że Meghan miała świetne relacje z królową.

Królowa zawsze była dla mnie wspaniała. Mam na myśli chociażby, jedno z naszych pierwszych spotkań. Poprosiła mnie, żebym do niej dołączyła. Tego ranka zjadłyśmy razem śniadanie i dała mi piękny prezent. Naprawdę uwielbiałam przebywać w jej towarzystwie.

Oprah Winfrey dopytała swojego gościa, jaki prezent miała na myśli.

Dała mi piękne kolczyki z pereł i pasujący naszyjnik.

Ponadto wspomniała o pewnej sytuacji, jaka miała miejsce w samochodzie. Królowa była przykryta ulubionym kocem, a Meghan było chłodno. Monarchini zwróciła się do niej słowami: daj spokój, po czym podzieliła się okryciem.

Czy królowa sprawiła, że poczułaś się tam mile widziana? - zadała ogólne pytanie Oprah.

Meghan potwierdziła, po czym dała do zrozumienia, że zachowanie niektórych członków rodziny królewskiej a ich pracowników, to zupełnie dwa różne światy. 

Księżna Sussex rozmawiała niedawno z królową, ponieważ pragnęła skontaktować się z nią telefonicznie, by dowiedzieć się, w jakim stanie jest książę Filip.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.