Meghan Markle i książę Harry zdradzili płeć drugiego dziecka! "Czego można chcieć więcej?"

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey mówili nie tylko o przykrych doświadczeniach, ale i tych radosnych. Podzielili się informacją, jakiej płci będzie ich drugie dziecko.

Meghan Markle i książę Harry w długiej rozmowie z Oprah Winfrey wylali cały swój ból, jaki sprawiało im życie w rodzinie królewskiej. Ale nie było to tylko wyznanie krzywd, choć tych rzeczywiście zebrało się sporo. Meghan i Harry zdradzili, że spodziewają się... córeczki!

Meghan MarkleMeghan myślała o samobójstwie! "Nie chciałam już żyć". Pałac nie miał zamiaru pomóc

Meghan Markle i książę Harry będą mieli córkę

To już pewne! Mały Archie będzie miał siostrę. Córka księcia Harry'ego i Meghan Markle przyjdzie na świat już niebawem, najpewniej wiosną. W przeciwieństwie do pierwszej ciąży, kiedy do samego rozwiązania zgadywaliśmy, jakiej płci będzie pierwsze dziecko pary, tu Meghan i Harry postanowili jeszcze bardziej zainteresować sobą widzów i wyznali to na kilkanaście tygodni przed porodem.

Mieć synka, a teraz córeczkę - czego można chcieć więcej? Mamy naszą rodzinę. Będzie nas czworo i nasze dwa psy - wyznał Harry.

Czy dziewczynka otrzyma imię ukochanej matki Harry'ego? Wydaje się to bardzo prawdopodobne. W rozmowie z Oprah książę przywoływał kilkukrotnie nieżyjącą Dianę - hołd dla niej w imieniu córki byłyby zrozumiały i nawet dość oczekiwany.

Meghan Markle, księżna KateMeghan Markle powiedziała o księżnej Kate u Oprah Winfrey

Meghan Markle jest w ciąży

Meghan Markle na początku roku wyznała, że w wakacje 2020 poroniła. W rozmowie z Oprah Winfrey również wspomniała o tym wydarzeniu, odnosząc się do strat, jakie poniosła:

Jeśli chodzi o ryzyko utraty różnych rzeczy, straciłam... Wiele straciłam. Straciłam ojca, straciłam dziecko, niemalże straciłam własne imię. Ale wciąż tu jestem. I chciałabym, żeby ludzie wynieśli z tej rozmowy, że warto żyć - wyznała, odnosząc się tymi słowami do własnych myśli samobójczych.

Meghan i Harry ogłosili ciążę w walentynki. Ich córka przyjdzie na świat wiosną, jak wynika z obliczeń.

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje