Mikołaj Krawczyk przez lata nie pokazywał twarzy synów. Teraz zrobił to po raz pierwszy. "Podobni do tatusia"

Mikołaj Krawczyk pochwalił się na Instagramie rodzinną fotką. Po raz pierwszy możemy zobaczyć synów aktora i Anety Zając.

Życie osobiste Mikołaja Krawczyka bywało dość wyboiste. Aktor na planie serialu "Pierwsza miłość" poznał Anetę Zając, z którą to związany był przez siedem lat. Mają dwóch synów, bliźniaków, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Sam zainteresowany związał się wówczas z inną koleżanką z planu - Agnieszką Włodarczyk, z którą był przez kolejne pięć lat. Gdy pomiędzy tą dwójką doszło do rozstania, Krawczyk zaczął spotykać się z Sylwią Juszczak, z którą to wylądował na ślubnym kobiercu, a także na porodówce. Aktor regularnie spędza czas ze swoimi wszystkimi dziećmi, co pokazał na najnowszym zdjęciu na Instagramie. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że po raz pierwszy upublicznił twarz synów. 

ZOBACZ TEŻ: Aneta Zając przyłapała synów na przygotowywaniu niespodzianki. Zobaczcie, co szykują na Dzień Matki. "Słodko to wygląda"

Mikołaj Krawczyk po raz pierwszy pokazał synów

Do tej pory zarówno Mikołaj Krawczyk, jak i Aneta Zając mocno chronili prywatność bliźniaków. Jak się jednak okazuje, aktor zdecydował się wyłamać z tego postanowienia. Na Instagramie opublikował rodzinne zdjęcie z żoną, dziećmi i teściową. Tym razem nie zasłonił twarzy chłopców.

No to wakacje część 2, czas start!! Na początek pozdrawiamy Was z Australii. Tak, będziemy pokazywać kangury. A Wy jakie macie plany na resztę lata? Będziecie rozrabiać? - pisze pod rodzinną fotką.
 

Wielu fanów nie kryje swojego zadowolenia z tego, że wreszcie mogą zobaczyć, jak wyglądają jego synowie. Co poniektórzy widzą duże podobieństwo do taty.

Super, że wreszcie pokazałeś twarze chłopaków.
Udanych wakacji. Chłopcy podobni do tatusia.
Jacy przystojniacy - czytamy w komentarzach.

Mikołaj KrawczykMikołaj Krawczyk instagram.com/mikolaj_krawczyk_official/

Myślicie, że Aneta Zając będzie zadowolona?

Zobacz wideo Mikołaj Krawczyk pokazał filmik ze swojego wesela