Aneta Zając przyłapała synów na przygotowywaniu niespodzianki. Zobaczcie, co szykują na Dzień Matki. "Słodko to wygląda"

Aneta Zając jest mamą dwóch chłopców. Ostatnio zauważyła, że synowie szykują dla niej wyjątkową niespodziankę z okazji Dnia Matki. Przemyślany prezent!

Aneta Zając realizuje się nie tylko jako aktorka. Jej najważniejszą rolą jest bowiem bycie mamą. Przypomnijmy, że ze związku z Mikołajem Krawczykiem doczekała się dwóch synów. Macierzyństwo służy jej już od wielu lat, a wychowywanie chłopców sprawia dużo radości. Aktorka wiele czasu spędza ze swoimi pociechami. Przypomnijmy, że ostatnio wspólnie spędzili majówkę - na łonie natury i jak zwykle aktywnie. Jakiś czas temu mama wyprawiła im również kolorowe przyjęcie urodzinowe.

Zobacz wideo

Aneta Zając dostanie wyjątkową niespodziankę

Synowie Anety Zając doceniają poświęconą im uwagę oraz troskę. Przy najbliższej nadchodzącej okazji, czyli Dnia Matki, postanowili się jej odwdzięczyć. Aktorka przyłapała ich na tarasie, kiedy szykowali jej niespodziankę z okazji wtorkowego święta. Chłopcy wpadli na pomysł podarowania mamie kwiatów. Wybrali jednak opcję zdecydowanie lepszą niż bukiet. Zasadzone rośliny dłużej będą przecież cieszyć oko ukochanej mamy.

ZOBACZ TEŻ: Aneta Zając była u fryzjera. To jednak nie nowa fryzura zwraca uwagę fanów, ale sylwetka aktorki: Odmłodniałaś!

Hmm... chyba ktoś tu szykuje jakąś niespodziankę na wtorek <3 - napisała aktorka.
 

Obserwatorzy aktorki pochwalili jej synów i ich pomysł. Część fanów zwróciła uwagę, że chłopcy są coraz więksi. Rzeczywiście, rosną jak na drożdżach!

Słodko to wygląda. Super masz synków.
Każda praca, w którą wkładamy, całe serce jest najcenniejsza. Fantastyczni, bardzo cię kochają.
Ale, oni już są duzi - czytamy w komentarzach.

Pamiętajcie - 26 maja obchodzimy Dzień Mamy. Warto więc wziąć przykład z synów Anety Zając i przygotować coś dla własnej mamy!