Synowie Anety Zając świętowali 9. urodziny. Razem zrobili tort i aktorka pochwaliła się nim na Instagramie. "Piękny"

Aneta Zając niedawno świętowała 9. urodziny synów. Z tej okazji urządziła małe przyjęcie, a zdjęciami pochwaliła się na Instagramie.
Zobacz wideo Aneta Zając zrobiła tort dla synów

Aneta Zając od kilku lat samotnie wychowuje synów. Robert i Michał pochodzą z jej związku z Mikołajem Krawczykiem, których miłość wybuchła na planie serialu "Pierwsza miłość", gdzie grali parę zakochanych. Rozstali się w 2012 roku po siedmiu latach związku. Aktor aktualnie związany jest z Sylwią Juszczak, z którą ma córkę Konstancję. O życiu uczuciowym aktorki wiemy niewiele, gdyż nie opowiada o tym w mediach i jest bardzo tajemnicza.

Aneta Zając świętuje urodziny synów

Zając dba o prywatność synów, jednak czasami pokazuje ich na Instagramie. Należy do tej grupy gwiazd, która nie pokazuje twarzy dzieci (tak jak np. Anna Lewandowska czy Kasia Tusk). Teraz jednak dodała zdjęcia, które zrobiła podczas przyjęcia urodzinowego chłopców. Biorąc pod uwagę obecną sytuację, jaka ma miejsce na świecie, nie zaprosiła gości, a połączyła się z nimi za pomocą komunikatora.

Urodziny #online z najbliższymi. Tort zrobiliśmy wczoraj razem. Czekoladowo- emenemsowy. A dziś było dużo wspomnień. Nawet opaski imienne sprzed 9 lat się znalazły. MiR, dziękuję za to, że jesteście - napisała.
 

Internauci zostawili w komentarzach wiele życzeń:

Wszystkiego najlepszego dla chłopców! Zdrowia, bo ono jest najważniejsze. Niech im nigdy uśmiech z buzi nie schodzi.
Piękny tort. Chłopakom życzę dużo zdrowia i samych radosnych chwil.
Sto lat! Jak te dzieci szybko rosną - piszą.

Aneta Zając od kilku dni przebywa z synami w domu. Aktorka pochwaliła się, jak uprzyjemniają sobie ten czas. Mama wpadła na pomysł, żeby pobawić się w salon fryzjerski. Chłopcy zrobili jej fryzurę, którą zaprezentowała na Instagramie.

My również dołączamy się do życzeń!

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.