Mikołaj Krawczyk przestał zasłaniać twarz córki. Konstancja skradła serca internautów: Cudeńko małe

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak pochwalili się rodzinnym zdjęciem z córką. Uwagę zwraca to, że wreszcie przestali zasłaniać twarz Konstancji.

W zeszłym roku, w marcu, Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak zostali rodzicami. Na świecie pojawiła się ich pierwsza wspólna córka (aktor ma dwóch synów ze związku z Anetą Zając). Rodzice długo ukrywali przed mediami imię, jakie dla niej wybrali. Zdradzili je dopiero we wrześniu, kiedy świętowali dwie uroczystości - swój ślub oraz chrzciny dziecka. Okazało się wtedy, że dziewczynka nazywa się Konstancja.

Tak Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak bawili się na swoim weselu:

Zobacz wideo

Mikołaj Krawczyk pokazał córkę

Aktorzy nie ukrywają, że tworzą bardzo szczęśliwą rodzinę. Wspólnymi zdjęciami chwalą się na Instagramie i pokazują, jak spędzają czas w trójkę. Jednak do tej pory rodzice nie publikowali ujęć, na których widać twarz dziewczynki. Dlatego ostatni post, który pojawił się na profilu Krawczyka, poruszył internautów. Tata pokazał córkę! Zrobił to przy okazji refleksji na temat technologii. Aktor pobawił się programem graficznym i "przeniósł" siebie, żonę i córkę na wakacje.

Jak daleko można się posunąć w manipulacji i tuszowaniu? Czy to są te równoległe światy? Nie wiem, może? Zobaczymy, co będzie dalej. W każdym razie technologie to przerażające narzędzie i przedziwny instrument w posiadaniu nieograniczonego umysłu. Pozdrowienia „z wakacji”! - napisał.
 

Jednak fani aktora zamiast na jego rozważaniach skupili się na Konstancji. W komentarzach zachwycają się tym, jaką jest uroczą dziewczynką.

Wow, malutka świetna! Dużo zdrowia dla Was.
Cudeńko małe.
Słodkie wałeczki - piszą.

Faktycznie, Konstancja może skraść serca! Czekacie na więcej jej zdjęć?

AW

Więcej o: