Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak wzięli ślub. Na uroczystości byli Królikowski i Frycz. Dzięki nim wiemy, jak wyglądało wesele

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak są już po ślubie. W sieci nie brak zdjęć z uroczystości wesela gwiazd. Zobaczcie sami.

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak 14 września wzięli ślub kościelny Uroczystość nie była tajemnicą, bo zarówno panna młoda, jak i pan młody, pochwalili się na Instagramie zdjęciami z tego wydarzenia.  

Teraz okazuje się, że do mediów społecznościowych trafiły fotografie z wesela. Wszystko za sprawą gości weselnych. I tak zdjęcia z imprezy znalazły się na instagramowych kontach Antka Królikowskiego i Olgi Frycz

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak już po ślubie 

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak powiedzieli sobie "tak" w urzędzie stanu cywilnego już w 2017 roku. Teraz przyszła pora na ślub kościelny. Zakochani połączyli tę uroczystość z chrzcinami swojej córki Konstancji. Wydawać by się mogło, że obie ceremonie odbędą się z dala od medialnego szumu. Mikołaj Krawczyk wielokrotnie powtarzał bowiem, że nie chce mówić publicznie o swoim życiu prywatnym.  Tymczasem na Instagramach pary młodej pojawiły się nie tylko zdjęcia z przygotowań do tego wielkiego dnia, ale też fotografie sprzed kościoła. Co więcej Krawczyk na swoim InstaStories opublikował nagranie, na którym słyszymy przysięgę małżeńską.

To, co wydarzyło się potem, czyli na przyjęciu weselnym, pokazały głównie zaproszone gwiazdy - Antek Królikowski i Olga Frycz (chociaż zdjęcie weselnego tortu znajdziemy na Instagramie Krawczyka). Dzięki nagraniom i fotografiom, widać, że sala weselna była duża i pięknie przystrojona, a goście bawi się świetnie. Zresztą zobaczcie sami, wszystkie zdjęcia znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

Izabela Janachowska powiedziała wszystko o dawaniu koperty na ślubie. Trochę nas zaskoczyła.

Zobacz wideo

AG

Więcej o: