Najstarszy syn Sylwii Juszczak jest już dorosły. Tak Nataniel świętował 18 urodziny. Dumna mama pochwaliła się zdjęciami z imprezy

Sylwia Juszczak chętnie publikuje na Instagramie rodzinne zdjęcia. Tym razem aktorka pokazała, jak wyglądała osiemnastka jej najstarszego syna. Nataniel właśnie wkroczył w dorosłość.

Więcej ciekawych artykułów ze świata show-biznesu znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl.

Sylwia Juszczak jest mamą trójki pociech. Aktorka z pierwszego małżeństwa z Tomaszem Pągowskim ma dwóch synów - Vincenta i Nataniela. Ze związku z Mikołajem Krawczykiem doczekała się córki Konstancji, która ma trzy lata. Sylwia nie ukrywa dumny, gdy mówi o dzieciach. Teraz ma kolejny powód do szczęścia. Jej najstarszy syn osiągnął pełnoletniość. Aktorka pokazała, jak wyglądała impreza urodzinowa Nataniela. Wiadomo, co dostał w prezencie. 

ZOBACZ TEŻ: Nieznane dzieci gwiazd. Piękna córka Jude'a Lawa stawia na własną karierę. Maks Ibisz też nie poszedł drogą Krzysztofa

Zobacz wideo Cezary Pazura opowiedział o najstarszej córce. „Odziedziczyła naiwność"

Syn Sylwii Juszczak jest już dorosły. Aktorka pokazała, jak wyglądała jego osiemnastka 

Sylwia Juszczak podzieliła się z fanami kadrami. Można na nich zauważyć, że ten dzień świętowali w rodzinnym gronie. Nie zabrakło imponującego tortu z motywem anime czy urodzinowych dekoracji w postaci balonów. Nataniel do zdjęć pozował nie tylko z mamą, którą przerósł o głowę, ale również z młodszym o trzy lata bratem, przyrodnią siostrą i dziewczyną. 

Życzenie urodzinowe i świeczka zdmuchnięta. Niech się spełnia - napisała Sylwia.
 

Nataniel również aktywnie prowadzi konto na Instagramie. Na swoim profilu zamieścił serię zdjęć z urodzin. Na jednym z nich widać, co otrzymał w prezencie. Wygląda na to, że zamierza pójść w ślady rodziców i niebawem będzie zbierał doświadczenie na warsztatach filmowych. 

 

Najpopularniejsi influencerzy w Polsce. Założymy się, że nie znacie większości z pierwszej dziesiątki. A powinniście!Najpopularniejsi influencerzy w Polsce. Założymy się, że nie znacie większości

W komentarzach nie zabrakło życzeń urodzinowych od fanów, którzy zwrócili uwagę, że chłopak odziedziczył urodę po mamie. Wy również widzicie podobieństwo? Zobaczcie zdjęcia z osiemnastkowej imprezy Nataniela w naszej galerii. 

Więcej o: