Więcej ciekawych artykułów ze świata show-biznesu znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl.
Sylwia Juszczak jest mamą trójki pociech. Aktorka z pierwszego małżeństwa z Tomaszem Pągowskim ma dwóch synów - Vincenta i Nataniela. Ze związku z Mikołajem Krawczykiem doczekała się córki Konstancji, która ma trzy lata. Sylwia nie ukrywa dumny, gdy mówi o dzieciach. Teraz ma kolejny powód do szczęścia. Jej najstarszy syn osiągnął pełnoletniość. Aktorka pokazała, jak wyglądała impreza urodzinowa Nataniela. Wiadomo, co dostał w prezencie.
Sylwia Juszczak podzieliła się z fanami kadrami. Można na nich zauważyć, że ten dzień świętowali w rodzinnym gronie. Nie zabrakło imponującego tortu z motywem anime czy urodzinowych dekoracji w postaci balonów. Nataniel do zdjęć pozował nie tylko z mamą, którą przerósł o głowę, ale również z młodszym o trzy lata bratem, przyrodnią siostrą i dziewczyną.
Życzenie urodzinowe i świeczka zdmuchnięta. Niech się spełnia - napisała Sylwia.
Nataniel również aktywnie prowadzi konto na Instagramie. Na swoim profilu zamieścił serię zdjęć z urodzin. Na jednym z nich widać, co otrzymał w prezencie. Wygląda na to, że zamierza pójść w ślady rodziców i niebawem będzie zbierał doświadczenie na warsztatach filmowych.
W komentarzach nie zabrakło życzeń urodzinowych od fanów, którzy zwrócili uwagę, że chłopak odziedziczył urodę po mamie. Wy również widzicie podobieństwo? Zobaczcie zdjęcia z osiemnastkowej imprezy Nataniela w naszej galerii.
Bedoes pożegnał Maję Gadowską. Te słowa chwytają za gardło
Wielki przełom w rodzinie królewskiej. Dzieci Harry'ego i Meghan spotkały się z królem Karolem III
Ostrowska-Królikowska przekazała wieści ws. 19-letniego syna. "Jesteśmy bardzo dumni"
Majdan został sam w Polsce. Zdradził nam, z jakimi pytaniami dzwoni do niego żona. "To zawsze mnie bawi"
Wszystko jasne! Wiadomo, dlaczego 82-letni Rosiewicz nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"
Maja Gadowska nie żyje. Nagrała piosenkę z Łatwogangiem
Steczkowska podniosła stawkę. Za koncert trzeba zapłacić krocie
Brzydka pogoda nad morzem. Przedsiębiorcy się martwią, a Chajzer zaciera ręce. "Ludzie z nudów..."
Córka polskich milionerów wyszła za mąż. Spójrzcie na jej suknię ślubną. Zjawiskowa