Synowie Sylwii Juszczak mieli urodziny dzień po dniu. Starszy skończył 17 lat, a młodszy 13. Pokazała ich zdjęcia

Sylwia Juszczak-Krawczyk udostępniła zdjęcia na Instagramie, na których pochwaliła się urodzinowymi "przyjęciami" swoich synów.

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk wiosną 2019 roku powitali na świecie pierwsze wspólne dziecko. Oboje jednak wychowują dzieci z poprzednich związków. Aktor ma dwóch synów z Anetą Zając, podobnie jego żona, również wychowuje dwóch chłopców z pierwszego małżeństwa z Tomaszem Pągowskim. Na szczęście chłopcy bardzo się lubią i chętnie spędzają ze sobą czas, co udowadnia ostatnia relacja z wypadu do Energylandii.

ZOBACZ TEŻ: Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak zabrali gromadkę dzieci do parku rozrywki. Aktor przełamał swój lęk z dzieciństwa

Sylwia Juszczak pokazała zdjęcia z przyjęć urodzinowych synów

W poniedziałek Sylwia Juszczak pochwaliła się zdjęciem z przyjęcia urodzinowego swojego najstarszego syna Nataniela. Był piękny tort i ogromna świeczka urodzinowa. Pod zdjęciem dumna mama zamieściła życzenia:

Nasz najstarszy synek kończy dziś 17 lat. Nie wiem, kiedy to zleciało. Samych cudów, Synku - napisała pod zdjęciem przystojnego bruneta pozującego z tortem.

Dzień później, we wtorek, Sylwia Juszczak pokazała zdjęcie młodszego syna Vincenta, który świętował swoje 13. urodziny. Mama Vincenta nie może uwierzyć, że jej "mały Viniaszek" już jest taki duży:

Dzisiaj nasz Syneczek Vincent kończy 13 lat. Nie wiem, kiedy pyknęły te lata. Samych cudów nasz Kochany "mały" duży Viniaszku - czytamy.

Jeden z fanów zapytał Sylwię Juszczak pod zdjęciem, czy chłopcy urodzili się dzień po dniu:

Wczoraj starszy, dzisiaj młodszy?

Sylwia Juszczak odpowiedziała twierdząco.

Plotek przyłącza się do życzeń! Zobaczcie zdjęcia. Podobni do mamy?

 
 

CZYTAJ TEŻ: Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk na zdjęciu sprzed 20 lat. "Czasem żałujemy, że straciliśmy tyle czasu bez siebie"

Więcej o: