Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak zabrali gromadkę dzieci do parku rozrywki. Aktor przełamał swój lęk z dzieciństwa

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak zadbali o to, aby ich dzieci miały udany ostatni weekend wakacji. Cała rodzina wybrała się na karuzele i kolejki górskie.

Wiosną ubiegłego roku Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak zostali rodzicami. Na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko, córka. Przypomnijmy, że aktor ma dwóch synów ze związku z Anetą Zając. Juszczak ma też dwóch synów Vincenta i Nataniela z pierwszego małżeństwa z Tomaszem Pągowskim. Ostatnio aktorska para zabrała swoje pociechy do parku rozrywki Energylandia.

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak na rodzinnych wakacjach

Rodzinny wyjazd do Zatoru został oczywiście uwieczniony na wspólnej fotografii. Sylwia Juszczak pochwaliła się zdjęciami na swoim instagramowym profilu.

 
Cudowny czas z naszą dużą rodzinką. Bezcenny. Ostatni weekend wakacji. Uważam za super udany - dopisała.

Pod fotkami nie brakuje pochlebnych komentarzy.

Najstarszy syn - megaaa przystojny - napisała jedna z internautek.

Juszczak szybko jej odpisała.

Dziękuję. Wyrósł. To już prawie dorosły facet.

Na instagramowym profilu Mikołaja Krawczyka także pojawiła się rodzinna fotka z wyjazdu. Aktor okrasił ją długim wpisem, w którym wyznał, że wycieczka do parku rozrywki była dla niego pokonaniem pewnych lęków z dzieciństwa.

Wracaliśmy z niechęcią do domu, a ja z tym większą (mimo, że uśmiech nie schodził mi z twarzy), że przekroczyłem granice swoich lęków z dzieciństwa i zachowawczości (chyba takie słowo istnieje), a przecież apetyt rósł w miarę jedzenia!
 

I tym razem nie zabrakło komentarzy od zachwyconych internautów, którzy dopingują rodzinie Krawczyków. Trzeba przyznać, że wydają się tworzyć bardzo zgraną gromadkę.