Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk na zdjęciu sprzed 20 lat. "Czasem żałujemy, że straciliśmy tyle czasu bez siebie"

Na instagramowym profilu Sylwii Juszczak-Krawczyk pojawiły się zdjęcia sprzed lat. Aktorka poznała Mikołaja Krawczyka 20 lat temu.

Sylwia Juszczak-Krawczyk i Mikołaj Krawczyk mają za sobą kolejną rocznicę ślubu. Z tej okazji na instagramowym profilu szczęśliwej małżonki pojawiły się niepublikowane dotąd zdjęcia z uroczystości, która była utrzymywana w tajemnicy nawet przed zaproszonymi gośćmi. Pierwsze informacje na temat wydarzenia pojawiły się w mediach dopiero kilka miesięcy po ślubie. 

ZOBACZ TEŻ: Mikołaj Krawczyk przez lata nie pokazywał twarzy synów. Teraz zrobił to po raz pierwszy. "Podobni do tatusia"

Zobacz wideo

Przypomnijmy, że Sylwia i Mikołaj zaczęli spotykać się w 2016 roku, a rok później zdecydowali się na ślub cywilny. Po dwóch latach powiedzieli sobie "tak" w kościele. Mimo to para znała się już dużo wcześniej. Przyszli małżonkowie mieli okazję pracować ze sobą na planie serialu "Sprawa na dziś", o czym Sylwia przypomniała w mediach społecznościowych przy okazji rocznicy.

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk na zdjęciach sprzed lat


Na Instagramie aktorki pojawiły się dawne kadry z popularnego serialu, który był produkowany niemal dwadzieścia lat temu. Na opublikowanych przez Sylwię zdjęciach widzimy serialową Joannę Banach w towarzystwie Andrzeja Stasiaka, którego zagrał Mikołaj Krawczyk. Fotografiom towarzyszy sentymentalny opis.

Witajcie Kochani. Z moim ukochanym Mężem znamy się 20 lat! Dziś wrzucam nasze historyczne zdjęcia. To kilka zaledwie ( bo mamy ich masę) kadrów z serialu „Sprawa na dziś". Czasem żałujemy, że straciliśmy tyle czasu bez siebie, ale to wszytko po drodze do naszego szczęścia było po coś. Według nas po to, żeby dziś docenić się w pełni i cieszyć się każdym dniem razem i życiem w miłości i szacunku - czytamy w poście.
 

Trzeba przyznać, że dobrali się jak mało kto. Życzymy kolejnych rocznic razem.

ZOBACZ TEŻ: Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak zabrali gromadkę dzieci do parku rozrywki. Aktor przełamał swój lęk z dzieciństwa