Aneta Zając w kwiecistej kreacji wygląda jeszcze szczuplej niż zazwyczaj. "Figura 18-tki"

Aneta Zając nie przestaje zachwycać swoją smukłą sylwetką. Jej ostatnie zdjęcie rozgrzało obserwatorów do czerwoności.

Dzięki jednej z głównych ról w serialu "Pierwsza Miłość" Aneta Zając od lat cieszy się sympatią wiernych widzów produkcji i nie tylko. Swego czasu głośno było też o sprawach sercowych aktorki. Po rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem gwiazda zaczęła bardziej pilnować życia prywatnego i obecnie wiadomo na ten temat niewiele. Od czasu do czasu Aneta Zając zdradza kulisy swojej codzienności na Instagramie. Jej profil śledzi już ponad 220 tysięcy osób.

Zobacz wideo Tak Aneta Zając świętowała urodziny synów

Aneta Zając zachwyca figurą na Instagramie

W ostatnim czasie ogromnym zainteresowaniem cieszy się figura Anety Zając. Aktorka od zawsze była szczupła, jednak rok temu wyraźnie straciła na wadze. Widać, że cały czas pracuje nad swoją sylwetką. Niestety nie wiadomo, czy smukła figura Zając jest zasługą wyłącznie diety, czy też regularnych treningów.

Ostatnie zdjęcie Anety Zając po raz kolejny wywołało falę zachwytów i komplementów. Widzimy na nim aktorkę w kwiecistej sukni. Kreacja jeszcze bardziej podkreśliła jej znacznie wyszczuploną sylwetkę.

 

W komentarzach nie brakuje miłych słów.

Ej, jesteś taka petarda, że nam szczeki opadają.
Chudzinko piękna Ty.
Figura 18-tki - czytamy.

Wiele internautek chciało dowiedzieć się przy okazji, jaki jest sekret przemiany Anety Zając. Gwiazda konsekwentnie nie puszcza jednak pary z ust. Szkoda! Niejedna kobieta chętnie skorzystałaby z jej porad.

Więcej o: