Gala Top Seriale. Hyży w prześwitującym gorsecie, a Dankwa poszalała z butami. Stramowskiemu towarzyszyła partnerka

Tłum gwiazd na gali Top Seriale 2023. Maja Hyży i Anna Wendzikowska postawiły na odważne, czarne kreacje. Piotr Stramowski zabrał ukochaną. Kreacja piosenkarki Poli Rise może was zaszokować.

22 marca 2023 roku w Warszawie rozpoczęła się uroczysta gala pierwszego plebiscytu Top Seriale. Czytelnicy WP Teleshow mogli w nim zagłosować na najlepsze seriale dostępne na platformach streamingowych. Wybierano spośród 11 kategorii. Gala przyciągnęła wiele gwiazd na czerwony dywan. Pojawił się m.in. Piotr Stramowski z nową dziewczyną, a także Maja Hyży w odważnej kreacji, Emilia Dankwa w wysokich kozakach czy Anna Wendzikowska w nowych krótkich włosach. Niektórzy zaszaleli z kreacjami.

Zobacz wideo Czesław Mozil o metamorfozie Mai Hyży i programie X Factor. „Tęsknię"

Maja Hyży

Wokalistka pojawiła się na gali w czarnym total looku. Do szerokich, długich spodni dobrała gorsetowy top na ramiączkach z prześwitami na brzuchu i biuście. Jej szyję okalał cienki szalik, który zwisał wzdłuż sylwetki. Do stylizacji dobrała srebrną biżuterię, długie kolczyki i ciężką bransoletkę. Włosy miała związane w wysokiego koka. Strój komplementował jej wytatuowane ciało. Trzeba przyznać, że Hyży wyglądała dość mrocznie.

Maja HyżyMaja Hyży KAPiF.pl / KAPIF.pl

Emilia Dankwa

Odtwórczyni roli Zosi w serialu "Rodzinka.pl" pojawiła się na gali w sukience bez ramiączek z dziurą na brzuchu. Na kreacji były przyszyte kwiaty 3D w tym samym kolorze. Dankwa zaszalała z butami. Postawiła na wysokie kozaki za kolano w podobnym kolorze. Aktorka naturalne włosy zostawiła na wpół rozpuszczone. 

Emilia DankwaEmilia Dankwa KAPiF.pl / KAPIF.pl

Anna Wendzikowska

Dziennikarka na początku marca drastycznie ścięła włosy. Teraz ma fryzurę typu long bob. Podczas plebiscytu zaprezentowała nowe uczesanie. Wendzikowska podobnie jak Maja Hyży postawiła na czarny look. Wybrała długie, luźne spodnie i obszerną marynarkę, pod którą miała top z głębokim dekoltem zakończony zdobną krateczką. W ręce trzymała torebkę Christiana Diora.

Anna WendzikowskaAnna Wendzikowska KAPiF.pl / KAPIF.pl

Na uwagę zasługuję również stylizacja piosenkarki Poli Rise. Co sądzicie?

Pola RisePola Rise KAPiF.pl / KAPIF.pl

Więcej zdjęć gwiazd z Gali Top Seriale 2023 znajdziesz w galerii u góry strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.