Pierwsze wakacje Dominiki Gwit z synem. Pochwaliła się sesją z plaży

Dominika Gwit wiosnę przywitała nad polskim morzem. To były pierwsze wspólne wakacje z synem. Upamiętnili ten moment piękną sesją na plaży.

Wielkie marzenie Dominiki Gwit o zostaniu matką spełniło się na początku tego roku. 18 stycznia aktorka pochwaliła się zdjęciem z porodówki. W wywiadach wielokrotnie wspominała, że długo o to walczyła. Kobieta przez wiele lat zmagała się z niepłodnością wywołaną przez choroby immunologiczne. Razem z mężem Wojciechem Dunaszewskim ogłosili, że spodziewają się dziecka w zeszłoroczne wakacje. Dwa miesiące po narodzinach syna wybrała się na krótki odpoczynek nad polskie morze. Aktorka pozowała z pociechą na plaży.

Zobacz wideo Dominika Gwit o śledzących ją paparazzi

Pierwsze wakacje Dominiki Gwit z dzieckiem. Pozuje z synkiem na plaży

Aktorka w czasie trwania ciąży była bardzo aktywna na Instagramie i chętnie publikowała zdjęcia związane z macierzyństwem czy porodem. Zaangażowała także Annę Lewandowską do wypowiedzenia się na temat aktywności fizycznej w ciąży. Kiedy jej zdrowy synek pojawił się na świecie, nie zaprzestała dzieleniem się wspólnymi kadrami w mediach społecznościowych np. z pierwszego spacerku. Choć Gwit chętnie dodaje zdjęcia z dzieckiem, zdecydowała się nie pokazywać jego twarzy. Początek wiosny gwiazda postanowiła przywitać nad polskim morzem. Pochwaliła się pierwszym wypadem syna nad Bałtyk.

Pierwszy dzień wiosny i zarazem nasz pierwszy wspólny raz nad morzem. Pozdrawiamy wiosennie i radośnie - napisała.
 

Dzień później także raczyła fanów pięknymi kadrami znad morza. Tym razem nie obyło się bez małej sesji na plaży.

Cóż za piękny dzień z ciocią. Moje piękne morze, wiosna. Wysyłam miłość - napisała pod serią zdjęć.
 

Widać, że pogoda dopisała. Dominika Gwit postawiła na jeansową sukienkę, czarne buty za kostkę i bomberkę w białe grochy. Przydały się także okulary przeciwsłoneczne. Aktorka trzymała w objęciach syna i pozowała z bratową. Macierzyństwo bardzo służy gwieździe, która wspaniale odnalazła się w roli matki.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.