Dominika Gwit promienieje na pierwszej po porodzie randce z mężem. "Udało się!"

Dominika Gwit zamieściła post w mediach społecznościowych, w którym zdradziła swoje plany na wieczór. Aktorka pochwaliła się romantycznym spotkaniem z mężem. Była to pierwsza randka pary od czasu narodzin syna.

Dominika Gwit została mamą na początku tego roku. W wywiadach wielokrotnie wspominała, że długo o to walczyła. Kobieta przez wiele lat zmagała się z niepłodnością, wywołaną przez choroby immunologiczne. Razem z mężem, Wojciechem Dunaszewskim ogłosili, że spodziewają się dziecka w zeszłoroczne wakacje. Od tego czasu mogli liczyć na wsparcie rodziny i fanów. 

Zobacz wideo Dominika Gwit o śledzących ją paparazzi

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski doczekali się syna

O dziecko para starała się bardzo długo. Dominika Gwit wyznała fanom, jak ciężkim doświadczeniem to było. Gdy w końcu się udało, ich radość nie znała granic. Tuż przed porodem, prosili o modlitwę. Syn pary przyszedł na świat 18 stycznia. Dumni rodzice ogłosili narodziny pociechy za pomocą Instagrama. Gwit z mężem postanowili nie ujawniać imienia dziecka. 

 

Aktorka regularnie publikuje posty na Instagramie, dzieląc się tym, jak czuje się w roli mamy. Przyznaje, że macierzyństwo to także trudne chwile. Ostatnio pokazała fanom, że udało jej się wyskoczyć na pierwszą po porodzie randkę z mężem. 

Dominika Gwit z mężem wyrwali się na randkę

Na profilu w mediach społecznościowych Gwit pojawiły się nowe zdjęcia. Zadowolona, pochwaliła się planami.

Mimo płaczu i czkawki, w weekend wchodzę tak! Przyjeżdżają dziadkowie, będzie rodzinnie i romantycznie, bo może rodzicom uda się iść na randkę. Trzymajcie kciuki, żeby się udało (...) - napisała na Instagramie.
 

W następnym poście Gwit zdradziła, że randka się udała. Wstawiła wspólne zdjęcia z restauracji. Nie zabrakło także opisu. Celebrytka wyznała, że w ostatnim czasie nie brakuje jej szczęścia, co jest okazją do świętowania. 

Udało się! Jesteśmy na randce. Dziadkowie przyjechali i randkują z małym czarodziejem, a rodzice randkują ze sobą. Celebrujemy szczęście. Niewątpliwe sporo go u nas ostatnio - napisała Dominika Gwit w poście.

Pod zdjęciem fani pokazali swoje wsparcie. W komentarzach napisali, że cieszą się, że młoda mama jest zadowolona ze spotkania. Życzyli jej także wielu podobnych chwil.

Cudownie. Taki czas jest bardzo ważny.
Pani Dominiko to szczęście widać w waszych oczach. Życzę wam ogromu miłości na co dzień i szczęśliwych dni razem z maleństwem.
Gratuluję młodym, wspaniałym rodzicom.
 

Na opublikowanych zdjęciach pary uśmiechy nie schodzą z ich twarzy. Zakochani bawili się świetnie podczas wspólnego wieczoru. Obserwujecie młodych rodziców w mediach społecznościowych?

ZOBACZ TEŻ: W mieszkaniu Dominiki Gwit panuje retro klimat. Nie brakuje mebli z PRL-u i ciekawych dodatków

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.