Dominika Gwit urodziła! Para powitała na świecie pierwsze dziecko. Kadry z maluszkiem chwytają za serce

Dominika Gwit wraz z mężem Wojciechem Dunaszewskim zostali rodzicami. Celebrytka doczekała się narodzin pierwszego dziecka. Szczęśliwą informacją podzieliła się na Instagramie. Opublikowała wzruszający kadr.

Dominika Gwit i Wojcech Dunaszewski 18 stycznia powitali na świecie pierwsze dziecko. Radosną nowinę przekazali za pośrednictwem mediów społecznościowych. Świeżo upieczona mama zamieściła na Instagramie wzruszający wpis oraz zdjęcie prosto z porodówki. Na profilu celebrytki pod opublikowanym postem posypały się liczne gratulacje.

Zobacz wideo "Gdybyś była pizzą, to jakim smakiem?". Dominika Gwit zakręciła KOŁEM PLOTKA. Ale i tak najlepszy jest... RAP!

Dominika Gwit urodziła. Pokazała zdjęcie z maleństwem 

Dominika Gwit chętnie relacjonowała przebieg ciąży na Instagramie. Pokazała, jakie wózki wybrała oraz jaką wspaniałą niespodziankę przygotowali dla niej najbliżsi znajomi. Niedawno na InstaStories wstawiła relację, w której napisała, że jest już blisko rozwiązania i o wszystkim będzie na bieżąco informować.

To już niedługo. Prosimy o kciuki, dobre myśli lub modlitwę. Dam znać - napisała na Instagramie.

Teraz jest już po. Jeszcze przed narodzinami dziecka małżeństwo potwierdziło, że spodziewają się narodzin syna. 19 stycznia świeżo upieczona mama przekazała informację o szczęśliwym rozwiązaniu. Na ten moment młodzi rodzicie z pewnością wyczekiwali od dawna. Nie zdecydowali się jednak, by ujawnić, jak nazwali pierworodnego. 

Jesteś i czynisz nas najszczęśliwszymi ludźmi na świecie. Niech cię Bóg błogosławi synku. Kochamy cię i zawsze przy Tobie będziemy. Mama i Tata - napisała aktorka.
 

Rodzicielstwo dla Dominiki Gwit i jej męża Wojciecha Dunaszewskiego będzie całkowicie nowym doświadczeniem, ale widząc, jak oboje wzajemnie się wspierają, wróżymy im pełną pięknych chwil przyszłość. Świeżo upieczonym rodzicom przesyłamy serdeczne gratulacje.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.