Dominika Gwit pierwszy raz po porodzie. Odwiedziła "DD TVN". Fani zachwyceni jej wyglądem

Dominika Gwit była gościem poniedziałkowego odcinka "Dzień dobry TVN". Było to jej pierwsze publiczne wyjście po porodzie. Opowiedziała o problemach z zajściem w ciążę.

19 stycznia Dominika Gwit wraz z mężem Wojciechem Dunaszewskim zostali rodzicami. Aktorka doczekała się narodzin pierwszego dziecka. Para starała się o potomka cztery lata, ponieważ wcześniej u gwiazdy zdiagnozowano zespół metaboliczny, z którym wiązała się niepłodność. 6 lutego zasiadła na kanapie "Dzień dobry TVN", gdzie razem z dr n. med. Katarzyną Skórzewską poruszyły temat starania się o dziecko i początków macierzyństwa. Dominika Gwit opowiedziała o swoich doświadczeniach. Wyznała, że odkąd prawidłowo ją zdiagnozowano schudła 20 kg i nie ma efektu jo-jo.

Zobacz wideo Dominika Gwit robi szpagat

Dominika Gwit w "Dzień dobry TVN". Opowiedziała o staraniach o dziecko i zaprezentowała sylwetkę po ciąży

Aktorka zasiadła w studio śniadaniówki do rozmowy z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem. Zaprezentowała się w długiej, kwiecistej sukni. Opowiedziała o momencie, w którym dowiedziała się o chorobie.

Od tamtej pory moje życie całkowicie się zmieniło, schudłam 20 kg i one nie wracają, wręcz przeciwnie. Wszystko jest inaczej. W skład tego zespołu metabolicznego u mnie wchodzi niepłodność pierwotna, z którą borykałam się wiele lat, ale jakimś cudem dziś jestem tutaj i mogę powiedzieć, że jestem mamą - powiedziała aktorka.

Dominika Gwit wyznała także, jak czuje się w roli matki.

Na początku nie wiedziałam, czego się spodziewać. Na razie mój synek jest aniołkiem, może to cisza przed burzą, ale przesypia noce i jakoś sobie radzimy, dużo się tulimy. Czasami patrzymy na niego z mężem i jesteśmy w szoku, ta ciąża minęła nam tak szybko, tyle się działo.
 

Pod postem gwiazdy zalazło się wiele komplementów pod adresem jej wyglądu.

Aż miło było patrzeć na tak rozpromienioną mamę.
Oglądam, pięknie pani wygląda, wszystkiego dobrego.
Dużo pani schudła w tej ciąży, tylko pozazdrościć. 

Jak wam się podoba Dominika Gwit podczas pierwszego publicznego wyjścia?

Więcej o:
Copyright © Agora SA